Прибирання після ремонту Київ від компанії Clean Masters

Прибирання після ремонту

Ціни на послуги

Умови

Цiни

до 40м²
до 4 000 грн
до 60м²
до 5 500 грн
до 80м²
до 7 000 грн
до 100м²
до 8 500 грн
до 120м²
до 9 600 грн
до 150м²
до 11 250 грн
до 200м²
до 14 000 грн

Кожен додатковий м²

50 грн

Спеціальне обладнання

Позбутися від будівельного пилу непросте завдання. Пил досить дрібна і осідає в усі щілини. Прибрати її простим пилососом зовсім не просто. Тому ми для цих цілей використовуємо промислові пилососи Kärcher. Також наші фахівці застосовують професійні засоби для боротьби з плямами клею і будівельних сумішей. А ще можемо захопити з собою для прибирання парогенератор.

Нашi клiнера:

  • Приберуть будівельний пил
  • Ліквідують плями і патьоки будівельних сумішей
  • Винесуть сміття

Замовте прибирання зараз, щоб швидше закінчити з ремонтом

Абонементи на прибирання

Наша компанія із задоволенням візьме на себе турботу про прибирання в вашій квартирі, що б ви могли звільнити час для себе та вашої сім’ї.

Замовити прибирання після ремонту

Фахівці Clean Masters впораються навіть з найважчою після ремонтної ситуацією в приміщенні. З об’єктами з прибирання після ремонту працюють тільки вузько-профільні співробітники, які пройшли спеціальне навчання, володіють навичками виведення складних залишків будівельних забруднень, володіють знаннями про всіх видах поверхонь і хімічних препаратах, які вміло застосовують тільки там, де це необхідно для досягнення ідеального результату і однозначно ні чого не зіпсують.

Прибирання після ремонту приміщень

Приємне передчуття закінчення ремонту завжди змішується з передчуттям неминучості тривалого та копіткого прибирання. Але, часто буває так, що зусилля не приносять бажаного результату. Без відповідних знань, професійної техніки, відповідних хімічних засобів важко впоратися самостійно і легко заподіяти шкоду різного роду поверхонь. Це не проблема для наших професіоналів. Навчені фахівці клінінгової компанії Clean Masters впораються з будь-якими завданнями. Вони наведуть лад у Вашій квартирі, котеджі, офісі  або будь-якому іншому приміщенні після ремонтних робіт.

Після того як процес буде завершений і будинок зустріне чистотою і затишком своїх мешканців, а оновлений і чистий офіс з радістю прийме своїх співробітників.

Вартість прибирання після ремонту залежить від кількості та інтенсивності забруднень. Незважаючи на це, вартість послуги все одно залишається прийнятною і конкурентноздатною на ринку таких послуг.  Остаточну вартість менеджер озвучить після безкоштовного перегляду. Замовити наші послуги можна за вказаними номерами телефонів або заповнити форму.

Від чого залежить ціна

Завершення ремонту — це довгоочікуваний і очікуваний етап, і ніяка справа не його затьмарити. Тому послуга прибирання приміщень після ремонту – це корисна і навіть необхідна допомога.
Завдяки професійних клінерам навколо засяє чистота і порядок, про які ви так давно мріяли. Тому не варто вірити міфам, припускати, що кваліфікована допомога клінінгових компаній — це дороге задоволення. Все інакше!

Подібні послуги вирішують проблеми швидко, не вимагають вашої активної участі в процесі. Тому професійне прибирання після ремонту – це актуальна і недорога послуга. Адже ступінь забрудненості приміщення, його площа – все це впливає на суму витрат. Тому робити висновки чи вигідно, має сенс чи … про все це можна говорити лише після оцінки приміщення. Пропонуємо Вам ознайомитися з прайсом що знаходится вище.

Що входить в послугу

Як показує практика, після ремонту залишається безліч найрізноманітніших забруднень, і непрофесіоналові дуже складно впоратися з ними. Наприклад, залишився клей на стеклах, незняті з вікон під час їх установки захисні стрічки, залишки малярного скотча на поверхнях. Без досвіду, професійних засобів і знань можна не тільки занадто довго займатися прибиранням, але навіть зіпсувати поверхні. Адже, прагнучи, як можна швидше завершити процес, люди нерідко скоюють необачні кроки.

А значить, подібний вид робіт краще довірити тим, хто знає, як проводиться прибирання приміщень після ремонту в Києві, що потрібно робити та чим очищати меблі, вікна та інші предмети інтер’єру.

Наша клінінгова компанія пропонує Вам повний спектр послуг, різнотипні види допомоги, які при завершенні ремонту виявляться до речі. 

За допомогою сучасного обладнання і побутової хімії фахівці наводять лад швидко. В кожному окремому випадку вибирається тип установок і апаратів, підбираються певні засоби, які будуть максимально ефективні проти забруднень. У разі, коли ремонт знаходиться на фінішному етапі тільки сухого прибирання може не вистачити. Тому має сенс замовляти комбінований тип послуг. Суха і вологе прибирання в єдиному тандемі — це найшвидший спосіб усунути пил і бруд, очистити поверхні, прибрати сліди будівельних сумішей.

Хочемо звернути увагу на те, що фахівці використовують абсолютно безпечну побутову хімію, засоби професійні і нешкідливі. Вони мають найбільш швидкий ефект впливу, що скорочує тимчасові витрати на очищення навіть найскладніших забруднень.

Послуга прибирання після ремонту

Передбачає виконання таких завдань:

  • Вологе прибирання підлоги, стін, стель, витираємо пил з усіх поверхонь в приміщенні.
  • Виводимо плями будь-якого походження з м’яких і твердих поверхонь.
  • Усуваємо залишкові будівельні матеріали: клей, фарбу, цемент та інші.
  • Двостороння миття вікон, в яку входить ще й видалення плівок, наклейок. Очищення рам, відливів і інший віконної фурнітури.
  • Дезінфекція ванних кімнат, санвузлів, душових кабін. Повне очищення плиток, плінтусів, туалетів та інших елементів банних кімнат.
  • Повноцінна прибирання кухонних і столових приміщень. Очищення побутової і кухонної техніки.
  • Винос сміття після закінчення прибирання після ремонту.

Якщо клієнт бажає замовити додаткові послуги, які не вказані в списку вище, співробітники компанії врахують побажання замовника і здійснять їх.

Це, звичайно ж, не весь перелік послуг, які може запропонувати наша компанія. Тому на вимогу замовника завдання можуть бути скориговані за потрібне чином. Наприклад, послуга сухе прибирання може бути доповнена супутніми завданнями для клінерів — миттям вікон або ж очищенням радіаторів.

Просимо звернути уваги на те, що всі побажання, вимоги і види послуг обумовлюються попередньо. Це потрібно для того, щоб було підібрано спецобладнання і засоби.

Навіщо замовляти прибирання після ремонту?

Швидко! Недорого! Доцільно! Цими трьома словами можна описати усі послуги, презентовані нашою компанією. Адже вони допоможуть вам заощадити час, обійти стороною помилки (якщо раптом ви зважитеся співпрацювати з приватними особами, чию кваліфікацію і досвід дуже складно перевірити!).

Якщо ви практичні, націлені на результат і розумієте, що час безцінне, то залишається тільки вибрати ті послуги, які є актуальними для вас у вашому конкретному випадку.

Не має сенсу витрачати власний час на прибирання приміщення після ремонту, довго шукати собі помічників, відкладати роботу на тривалий період. Все що потрібно — це звернутися до професійних клінерам нашої компанії, які без зволікань візьмуться за справу.

Робота буде виконана якісно, в чому ви зможете переконатися відразу ж після завершення всіх робіт. Результат перевершить очікування, тому як в приміщенні ні буде, ні пилинки, а всі сліди ремонту зникнуть.

Тому має сенс зв’язатися з менеджером зараз, якщо ваш ремонт вже на завершальному етапі або зберегти координати нашої компанії, якщо до закінчення ремонту ще залишається чимало часу

Поширені запитання

Миття вікон входить в прибирання?

Миття вікон в базовий пакет підтримуючого прибирання не входить, але її можна замовити додатково. Можна замовити і інші додаткові послуги: мийку холодильника, хімчистку м’яких меблів.

Що клінер привезе з собою і що підготувати?

У клінера з собою весь необхідний інвентар для якісної підтримуючого прибирання: губки і серветки, миючі засоби і телескопічна штанга. Ви можете підготувати пилосос, щоб зробити ваше прибирання більш ретельної. Якщо у вас його немає, не переживайте – ми можемо захопити свій, додайте в меню додаткових послуг “у мене немає пилососа”.

Як розрахувати вартість послуги?

Ціна розраховується індивідуально, виходячи із загальної площі приміщення, ступеня забруднення квартири, офісу або приватного будинку, а також замовлених додаткових послуг. Якщо квартира сильно забруднена на її прибирання буде потрібно більше часу, відповідно, і вартість буде вище.
Щоб уточнити вартість генерального прибирання заповніть форму на сайті або зателефонуйте за номером: +38 063 044 10 10

Чи надаються гарантії якості?

Так, ми гарантуємо, що послуги з прибирання будуть виконані якісно. Якщо протягом доби з моменту проведення збирання вами будуть виявлені дрібні недоліки, співробітники приїдуть і усунуть їх безкоштовно!
Підтримуюча прибирання в Києві приносить радість нашим клієнтам.

Компанія надає послуги за межами Києва?

Так, ми з радістю здійснимо прибирання в Києві та Київській області: Білогородка, Бровари, Буча, Вишгород, Вишневе, Гатне, Гнідин, Гостомель, Зазим’я, Ірпінь, Коцюбинське, Крюковщина, Лісники, Новие Петрівці, Новосілки, Петропавлівська Борщагівка, Рожни, Святопетровское , Северинівка, Софіївська Борщагівка, Щасливе, Ходосівка, Хотів, Хотянівка, Чабани, Чайки, Шевченкове, Юрівка.

Інші наші послуги

Scroll to Top

Приложение уже скоро

blank
blank