Прибирання офісів в Києві за вигідними цінами від Clean Masters

Послуги з прибирання офісів від Сleanmasters

Підтримаємо щоденну чистоту в офісі.
Приберемо в офісі після ремонту, переїзду або корпоративу.

blank

Як ми працюємо

Підписуємо договір, можна оплатити готівкою, на рахунок, а також рахунок з ПДВ

Ми працюємо за договором і можливістю оплати з ПДВ (ФОП 3 група або ТОВ на загальній системі оподаткування з ПДВ)

Називаємо фіксовану ціну

Перед початком надання послуг наш менеджер проведе огляд і складе калькуляцію для вас безкоштовно

Тестове прибирання офісу

Ми з радістю проведемо тестове прибирання для того, щоб ви оцінили якість нашої роботи

Як дізнатися вартість прибирання

Попередню вартість може озвучити наш менеджер в телефонному режимі. Для формування остаточної вартості послуг наш менеджер приїде до вас для оцінки офісу, необхідного інвентарю та кількості клинеров. Після ми надамо вам калькуляцію з урахуванням всіх побажань.

Вид прибирання

Вартість

Підтримуюче прибирання офісу

від 400 грн.

Генеральне прибирання офісу

від 999 грн.

Прибирання після ремонту офісу

від 2500 грн.

Ціна прибирання формується індивідуально і залежить від площі, періодичності прибирання, необхідної хімії та інвентарю

Як зробити замовлення

1

Залишити заявку на сайті або по телефону

2

Домовиться про виїзд менеджера для перегляду

3

Отримати договір і калькуляцію вартості послуг

Види прибирання в офісах

Надійна клінінгова компанія зробить всю прибирання за вас, а Ви приділіть час вашого бізнесу!

Генеральне

На прибирання приїде команда клинеров з професійною технікою під керівництвом менеджера. Підходить, якщо був ремонт, переїзд або веселий корпоратив.

Підтримуюче

Збирання здійснить досвідчений клинер або команда згідно заздалегідь узгодженого чек листа. Підходить, для підтримки чистоти в офісі.

Дезінфекція холодним туманом

Обробку проведе клинер зі спец. обладнанням. Підходить якщо хтось із співробітників захворів в офісі, а також для профілактики.

Види послуг для бізнесу

icon
Поддерживающая уборка
icon
Генеральная уборка
icon
Уборка после ремонта
icon
Уборка территории
icon
Уборка яхт, катеров
icon
Мойка окон
icon
Эко-химчистка мебели
загрузить еще свернуть

Замовити прибирання офісів

У будь-якому офісі потрібне постійне підтримання чистоти. Це важливо для формування позитивної думки про сам бізнесі, а також забезпечує нормальні умови праці. При цьому зовсім необов’язково утримувати власний персонал клинеров. Найкраще замовити прибирання офісів в Києві. Фірма з прибирання офісів може надавати послуги як разово, так і періодично на основі договору про співпрацю. При цьому замовникам гарантуються доступні гнучкі ціни, а також еталонну якість представлених послуг.

Від чого залежить ціна прибирання офісів

Прибирання офісів в Києві може включати найрізноманітніші види робіт. Наприклад, миття вікон, техніки, видалення плям і так далі. Тому, вартість послуг завжди буде істотно відрізнятися. Також, на вартість впливає ступінь забрудненості приміщень, загальний обсяг роботи, терміновість виконання замовлення. Разом з тим, професійне прибирання офісів виконується за чітко фіксованими цінами. Компанія пропонує ряд видів прибирання, кожен з яких включає певний перелік робіт. При цьому клієнти завжди мають можливість розширити зазначений перелік, доповнивши його іншими послугами на свій розсуд. Тому, замовники завжди можуть досить точно планувати свої витрати.

Які є види прибирання офісів

Як зазначено вище, пропонується кілька видів прибирання. Для кращого розуміння, такі види слід описати докладніше:
 • Разова. В даному випадку, клінінг офісу в Києві проводиться за конкретним запитом замовника. Фахівці компанії прибувають до обумовленого часу і виконують прибирання. Як правило, разові прибирання включають загальні роботи поудаленію пилу з поверхонь робочих місць, вологого і сухого прибирання підлоги, прибирання кухні і туалету. Однак в залежності від стану приміщення і побажань замовника, можна додати будь-які інші клінінгові роботи;
 • Щотижневі. Такі прибирання здійснюються в обумовлені дні тижня і час зручне для компанії. Відповідно, даний клінінг офісу Київ проводиться на підставі укладеного договору про співпрацю. Конкретний перелік робіт, які повинен випонліть клинер компанії, обговорюється індивідуально з замовником;
 • Комплексна. Представлений тип послуги включає найбільш широкий перелік робіт. Комплексне прибирання потрібно при сильному забрудненні приміщень. Наприклад, після ремонту або затоплення. В такому випадку, на об’єкт направляється бригада клинеров. Якщо необхідно завершити роботу в стислі терміни, кількість фахівців завжди може бути збільшено.
Таким чином, кожен замовник має можливість вибрати найбільш зручний для нього тип прибирання, що включає той чи інший спектр послуг. Однак найбільш вигідною формою співпраці, є підтримуюча прибирання, що проводиться раз на тиждень або кілька днів. Адже прибирати в будь-якому випадку необхідно, а при постійній співпраці з компанією замовники можуть розраховувати на серйозні знижки. Необхідно відзначити, що замовники можуть вибирати час прибуття клинеров компанії. Надання послуг здійснюється протягом усього тижня без вихідних або святкових днів. Якщо необхідно, то робота може бути виконана в ранковий час або пізно увечері. Таким чином, всі умови надання даної послуги визначає сам замовник.

Що входить в послугу прибирання офісу

Клієнти можуть замовити прибирання в офісі, яка буде включати будь-які клінінгові роботи. При цьому прибирання офісів ціна безпосередньо залежить від переліку обраних послуг. Основні види робіт необхідно представити більш детально:
 1. Сухе прибирання приміщень пилососом. Це основний вид робіт, який дозволяє видалити пил і інші дрібні забруднення з поверхні підлоги. При цьому використовується потужна професійна техніка. Тому, прибирання пилососом не займає багато часу навіть при великій площі приміщень офісу.
 2. Здійснюється вологе прибирання підлоги. Робота особливо необхідна для підлог, покритих лінолеумом, ламінатом, паркетом і так далі. В ході вологого прибирання застосовуються професійні засоби для чищення. Вони відмінно справляються з усіма типами забруднень, знищують бактерії. Тому, одночасно з прибиранням досягається дезінфікуючий ефект. після завершення такої роботи, поверхня підлоги буде ідеально чистою, а в приміщенні буде приємний свіжий запах. При цьому вологе прибирання включає обробку не тільки підлог, але і підвіконь, плінтусів, радіаторів опалення, труб і так далі;
 3. Миття вікон. Застосування спеціальних засобів для чищення дозволяє не тільки видалити всі забруднення, але і запобігти пошкодженню профілю та фурнітури через дрібних частинок пилу;
 4. Видалення плям і інших забруднень з м’яких меблів. Для виконання даної роботи використовуються професійна хімчистка та фірмові парогенератори. Завдяки їх властивостями, вдається прибрати застарілі і в’їдаються плями. При цьому меблі набуває своєї первісний колір, досягається знищення мікробів. Разом з тим, наша професійна хімія і парогенератори надають дбайливе вплив на всі види матеріалів і не здатні привести до їх пошкодження.
 5. Крім того, клієнти можуть запросити проведення збирання в санвузлах. Такі послуги полягають в очищенні унітазів, пісуарів, раковин, душових кабін, також наші клінери нанесені дзеркала. Крім того, фахівці компанії виконають видалення забруднень з освітлювальних приладів, вимиють двері і так далі. Подібні роботи можуть бути проведені в рамках генерального прибирання.

  Коли краще замовляти прибирання офісу

  Клінери виконують прибирання офісних приміщень в будь-який час, яке буде зручним для замовника. Однак щоб не заважати робочому процеси, роботи може бути проведена в ранній ранок або у вечірній час. При необхідності здійснення великого обсягу робіт, замовники можуть запросити прибуття клинеров в вихідний день. Якщо потрібно підготуватися до важливого заходу, а часу практично немає, робота буде організована в нічний час, щоб до ранку офіс був ідеально чистим.

  Навіщо замовляти прибирання офісів

  Послуги професійних клинеров дозволяють відмовитися від змісту власних штатних прибиральниць в офісі. Тим більше, що прибирання офісу потрібно періодично. Так, кожен день виконується підтримуюча прибирання і раз на кілька місяців – генеральна. Отже, відсутність витрат на штатних клірингових сотрудніковпозволяет істотно економити. Крім того, не потрібно купувати засоби для чищення та техніку для прибирання, оскільки клінери компанії забезпечені професійними миючими засобами інвентарем та обладнанням в повному обсязі. Крім економії досягається більш високу якість прибирання. Фахівці компанії пройшли навчання, виконують роботи за сучасними стандартами із застосуванням нової техніки і професійних засобів для чищення. Більш того, замовникам не доведеться контролювати якість роботи і вникати в її особливості. Вона буде виконана професіоналами, а клієнти зможуть зайнятися вирішенням поточних профільних завдань і розвитком свого бізнесу. Окрім прибирання офісів, замовники можуть запросити послуги з прибирання торгових приміщень, а також викликати клинеров компанії на будинок.
Scroll to Top

Приложение уже скоро

blank
blank