Демеркуризація (прибирання ртуті та парів ртуті) по Києву і області

Демеркуризація

Розбився градусник?  Найкраще замовити прибирання ртуті професіоналам, замовте послугу демеркуризації!

Ціни на демеркуризацію

Умови
Ціни
Окрема кімната
1500 грн
Квартира
2000 грн
від 70 м2
до 2500 грн

Розбився термометр, що робити?

Розбився термометр, ртутна лампа, манометр або інший, що містить ртуть прилад? Вам не обійтися без такої клінінгової послуги, як демеркуризацію приміщення.
Під демеркуризації відходів розуміється механічний, фізико-хімічний процес видалення металевої ртуті, її з’єднань з метою запобігання отруєння токсичними випарами людей і тварин.

При яких випадках потрібна дана послуга

Ртуть – надзвичайно отруйний метал, який має рідку форму, при кімнатній температурі високий тиск парів, тому в разі випадкового протоки, пошкодження ртутносодержащіх приладів підлягає негайному видаленню з приміщення.
Найчастіше в побуті, а також медустановах розбиваються градусники. Якщо такий факт має місце, не можна втрачати час, намагатися лише своїми силами організувати збір, утилізацію рідкого металу, його летючих з’єднань. Самостійне механічне видалення мікроскопічних кульок ртуті не забезпечує в підсумку безпеку, а скупчуються в приміщенні пари, здатні зберігати високу активність протягом досить тривалого часу. У таких випадках рекомендується негайно звернутися в клінінгову компанію, в переліку послуг якої є і послуга демеркуризацію.
Однак треба розуміти, що існує певний алгоритм дій, який потрібно дотримати власникам житла до того моменту, як на допомогу прийдуть професійні клінери.

Якщо розбився термометр, одночасно з викликом спеціальної служби додому необхідно:

 1. вивести людей, тварин з приміщення;
 2. щільно закривши двері, ізолювати забруднену кімнату;
 3. відкрити навстіж вікно;
 4. безпосередньо збирачеві ртуті слід надіти вологу марлеву пов’язку, гумові рукавички і акуратно за допомогою спринцівки (маленької пензлика, фольги, змоченою газети, скотча, лейкопластиру) спробувати по-максимому зібрати розсипались по приміщенню кульки металу. Поміщати їх слід в ємність з розчином марганцю (на 1 л води – 2 г порошку марганцівки).

Варто знати, що ні в якому разі не можна збирати ртутний метал за допомогою пилососа, віника, мокрої ганчірки. Даний збиральний інвентар лише посилить небезпечну ситуацію. Також не можна утилізувати ртутні кульки в унітаз, відро для сміття, загальний сміттєпровід, закопувати в землю, викидати на вулицю.

Як ми проводимо демеркуризацію

Більш ретельний збір ртуті та її сполук слід доручити спеціально навченим співробітникам клінінгової фірми.
Прийнявши заявку на послугу, за адресою оперативно направляються спеціально екіпіровані співробітники клінінг-сервісу. По приїзду вони спершу приступають до механічного збору ртуті, потім проводиться демеркуризація озоном забрудненого приміщення.

Перший етап збирання зводиться до наступних пунктів:

 1. Проводиться скрупульозний огляд всіх поверхонь, предметів, з якими контактували крапельки ртуті. Ретельно перевіряються всі кути, щілини, тріщини виїмки в підлозі, отвори під плінтусами і інші важкодоступні місця;
 2. з тим щоб не збільшувати площу ураження, прибирання металу йде від периферії в напрямку до центру того місця, в якому розбився градусник;
 3. спершу за допомогою спеціального інвентарю, ліхтарика здійснюється збір великих крапель ртуті, щоб запобігти їх розкол на більш дрібні фрагменти. Потім видаляються більш дрібні кульки. Всі роботи проводяться при контролі приладу-газоаналізатора, заміряли наявність і концентрацію в повітрі токсичних парів;
 4. зібрані металеві краплі ртуті плюс залишки термометра поміщаються в спеціальний контейнер і далі підлягають утилізації через спеціалізовану компанію.

Другий етап очищення – демеркуризацію ртуті (із задіянням генератора озону). Це найбільш ефективний спосіб очищення приміщення від шкідливих парів ртуті, до того ж екологічно чиста і безпечна технологія, в основі якої лежить використання сильного окислювача – газу озону.
Після очищає процедури озонування протягом короткого терміну (приблизно до півгодини) здійснюється природний розпад озону. Після чого слід добре провітрити приміщення ще протягом 30 хвилин. Потім рекомендується ретельна генеральна і щоденна мийка підлог кімнати (2-3 дні).

Як замовити послугу демеркурізації у нас

Хочете за доступними розцінкамі замовити демеркурізацію в Києві? Шукаєте професіоналів? Робіте ставку на Висока якість послуги, низька ее ВАРТІСТЬ и широкий сервіс компании?
Зв’яжіться з нами через сторінку контакту або за телефоном, Вказаним вгорі цієї Сторінки. Пріймаємо замовлення від юридичних и фізичних осіб, Пропонуємо зручні форми розрахунку, даємо гарантію, Працюємо по всім районам Києва, оперативно віїжджаємо на замовлення по передмістю и области.

Отримувані переваги

Оформляючи у нас послугу, Ви можете розраховувати на ряд преференцій, в тому числі:

 1. безкоштовні консультації;
 2. швидку обробку замовлення і виїзд клінерів за адресою;
 3. застосування екологічно чистих технологій і нешкідливих матеріалів;
 4. дотримання вимог санітарної безпеки;
 5. на демеркуризацію ціна нижче, ніж у більшості конкурентів;
 6. при необхідності повний спектр клінінгових послуг на постійній чи разовій основі.

Ми впевнені, що звернувшись до нас, Ви залишитеся задоволені підготовкою персоналу, рівнем, об’ємом проробленої ними роботи.
Демеркуризацію в Києві від нашої компанії — Ваш грамотний вибір!

Поширені запитання

Миття вікон входить в прибирання?

Миття вікон в базовий пакет підтримуючого прибирання не входить, але її можна замовити додатково. Можна замовити і інші додаткові послуги: мийку холодильника, хімчистку м’яких меблів.

Що клінер привезе з собою і що підготувати?

У клінера з собою весь необхідний інвентар для якісної підтримуючого прибирання: губки і серветки, миючі засоби і телескопічна штанга. Ви можете підготувати пилосос, щоб зробити ваше прибирання більш ретельної. Якщо у вас його немає, не переживайте – ми можемо захопити свій, додайте в меню додаткових послуг “у мене немає пилососа”.

Як розрахувати вартість послуги?

Ціна розраховується індивідуально, виходячи із загальної площі приміщення, ступеня забруднення квартири, офісу або приватного будинку, а також замовлених додаткових послуг. Якщо квартира сильно забруднена на її прибирання буде потрібно більше часу, відповідно, і вартість буде вище.
Щоб уточнити вартість генерального прибирання заповніть форму на сайті або зателефонуйте за номером: +38 063 765 20 76

Чи надаються гарантії якості?

Так, ми гарантуємо, що послуги з прибирання будуть виконані якісно. Якщо протягом доби з моменту проведення збирання вами будуть виявлені дрібні недоліки, співробітники приїдуть і усунуть їх безкоштовно!
Підтримуюча прибирання в Києві приносить радість нашим клієнтам.

Компанія надає послуги за межами Києва?

Так, ми з радістю здійснимо прибирання в Києві та Київській області: Білогородка, Бровари, Буча, Вишгород, Вишневе, Гатне, Гнідин, Гостомель, Зазим’я, Ірпінь, Коцюбинське, Крюковщина, Лісники, Новие Петрівці, Новосілки, Петропавлівська Борщагівка, Рожни, Святопетровское , Северинівка, Софіївська Борщагівка, Щасливе, Ходосівка, Хотів, Хотянівка, Чабани, Чайки, Шевченкове, Юрівка.

Інші наші послуги

Scroll to Top

Приложение уже скоро

blank
blank