Обробка та дезінфекція холодним туманом в Києві і області

Холодний туман

Що таке холодний туман

Холодний Туман (ULV-технологія) – диспергационними метод розпилення рідини.

Як це працює?

Генератор холодного туману використовує принцип аерозольного розпилення компресором який створює розрядження в каналі, що з’єднується з рідинним резервуаром і створює дисперсне стан речовини з розміром зважених часток 30-80 мікрон. Робоча рідина підводиться до розпилювачів і потужний потік повітря розбиває хімічна речовина на дрібні крапельки, які рівномірно розподіляються в замкнутому просторі і забезпечують швидке і ефективне поглинання хімічною речовиною шкідливих організмів.

Де використовується “Холодний Туман”?

Технологія “Холодний Туман” дозволяє використовувати різні активні рідини і застосовується для дезінсекції, дезінфекції та дератизації. Генератори холодного туману підходять для вирішення завдань в офісних, житлових приміщеннях, кафе, ресторанах, магазинах, клієнтських зонах, а також на складах, виробничих приміщеннях, приміщеннях для утримання птиці, приміщеннях підприємств харчової промисловості, теплицях.

Замовити дезінфекцію холодним туманом

Обробка поверхонь і предметів методом холодного туману – популярний спосіб дезінфекції, який використовується для знищення переносників хвороб, захисту рослин, обробки продуктів харчування. Даний метод дезінфекції простий в реалізації, високоефективний, безпечний для людей і тварин.

Де застосовується холодний туман?

Професійна дезінфекція холодним туманом використовується для обробки приміщень в різних галузях промисловості, сільському господарстві, офісах, навіть в побуті. Обробка холодним туманом може проводитися в присутності рослин і тварин, тому її широко використовують для дезінфекції садів, теплиць, виробничих цехів, тваринницьких ферм, птахофабрик і засобів автотранспорту.

Холодний туман повсюдно застосовується для дезінфекції складів, кафе, житла та інших приміщень самого різного призначення. Він використовується для знищення:

  • запахів;
  • цвілі;
  • комах.

Дезінфекцію холодним туманом в Києві часто замовляють для знищення тарганів, клопів та інших комах. При використанні даної технології інтексіцід добре поширюється по приміщенню, проникаючи в найдрібніші щілини і інші важкодоступні місця. При цьому відбувається знищення дорослих особливої ​​комах, а також їх яєць, завдяки чому виключається необхідність проведення повторної обробки.

В рослинництві і тваринництві за допомогою даного методу позбавляються від паразитів, провокують хвороби рослин і тварин. Він ефективний відносно цвілі, грибків, спор, мікробів і інших організмів, що викликають хвороби тварин, а також рослин.

Переваги холодного туману

Холодний туман вже багато років застосовується професійними дезінфекторами для боротьби з комахами, запахами і цвіллю. Даний метод популярний завдяки численним перевагам, які виражаються в наступному:

  • доступна ціна холодного туману;
  • можливість обробити за короткий час досить велику територію;
  • ефективне знищення сторонніх запахів;
  • невисока температура туману;
  • завдяки дрібним розмірам частинок, що не перевищує 85 мікрон, суспензія проникає всюди, навіть у важкодоступні місця;
  • широта використання;

Якою б якісною і ретельною не була генеральне прибирання, з її допомогою неможливо повністю позбутися від комах і запахів. Зробити це дозволяє використання холодного туману. Він дає можливість повністю позбавити від сторонніх запахів салон автомобіля або літака, залізничний вагон, квартиру, офісне або будь-яке інше приміщення.

Як проходить процедура дезінфекції холодним туманом?

Звернувшись в нашу компанію, ви зможете замовити холодний туман за доступною ціною. Наша фірма пропонує клієнтам повний спектр послуг, пов’язаних з клінінгом і дезінфекцією, таких як щоденна або генеральне прибирання кімнат, миття поверхонь і т.д. Нашими перевагами є оперативність, високий рівень сервісу, гарантія якості і безпеки послуг, що надаються.

Важливо правильно підготуватися до даної процедури. Люди повинні покинути приміщення на час його обробки. Меблі повинна бути відсунута від стін для забезпечення доступу до всіх щілинах і іншим прихованим від очей порожнинах. Всі продукти слід прибрати в холодильник, а кухонне приладдя і посуд винести на балкон.

Генератори холодного туману бувають ручними і стаціонарними. Щоб обробка пройшла максимально ефективно, важливо розташувати стаціонарний генератор таким чином, щоб він охоплював максимально можливу площу. У ГХТ вливають підготовлений препарат. Зазвичай використовують водну емульсію, в складі якої міститься ефективний інсектицид. Після включення апарат починає випускати в повітря струмені газу, в яких отруйна речовина міститься в мелкодісперсіонной формі. Воно швидко поширюється по повітрю, проникаючи в усі частини приміщення, включаючи щілини і будь-які інші отвори.

Після отримання заявки за вказаною адресою приїде наш фахівець, який проведе дезінфекцію за допомогою спеціального приладу. Обробка відбувається наступним чином. ГХТ розпорошує розчин за допомогою потоку виробляється повітря, в результаті чого утворюється туман, який складають дрібні частки.

На нашому сайті ви можете самостійно розрахувати вартість дезінфекції холодним туманом, вказавши площа оброблюваного приміщення і деякі інші параметри. Всі розцінки на роботи, що виконуються нашими фахівцями, вказані на сайті в спеціальному прайсі.

Звернувшись до нас, ви зможете отримати послуги високої якості за доступною ціною. Телефонуйте і залишайте заявку. Наші кліннери і дезінфектори приїдуть до вас додому, після чого швидко і якісно виконають необхідні роботи. Послуга холодного туману дозволить вам швидко і з мінімальними матеріальними вкладеннями позбутися від комах, плісняви, будь-яких неприємних запахів.

Поширені запитання

Коли потрібно робити генеральне прибирання?

Генеральне прибирання необхідно проводити регулярно, не рідше двох разів на рік (рекомендується навесні і восени). Найчастіше варто проводити генеральне прибирання в квартирах з маленькими дітьми або якщо в будинку є домашні тварини. У таких випадках варто проводити ген. прибирання не рідше ніж раз на місяць. Якщо у вашій квартирі не було генерального прибирання протягом останніх 3 місяців – саме час її замовити в CleanMasters.

Які роботи включає в себе послуга генеральне прибирання?

При виконанні генерального прибирання забруднення видаляються на всіх горизонтальних і вертикальних поверхнях від підлоги до стелі, в важкодоступних місцях – за меблями, радіаторними гратами, всередині шафок. Усуваються плями: від жиру, засохлих рідин, вапняний наліт на Кафіл і сантехніці, іржа, водний камінь. Проводиться дезінфекція поверхонь.

Миття вікон входить в прибирання?

Миття вікон в базовий пакет генерального прибирання не входить, але її можна замовити додатково. Можна замовити і інші додаткові послуги: мийку жалюзі і грат, хімчистка килимів або м’яких меблів.

Що клінер привезе з собою і що підготувати?

У клінера з собою весь необхідний інвентар для якісної підтримуючого прибирання: губки і серветки, миючі засоби і телескопічна штанга. Ви можете підготувати пилосос, щоб зробити ваше прибирання більш ретельної. Якщо у вас його немає, не переживайте – ми можемо захопити свій, додайте в меню додаткових послуг “у мене немає пилососа”.

Як розрахувати вартість послуги?

Ціна розраховується індивідуально, виходячи із загальної площі приміщення, ступеня забруднення квартири, офісу або приватного будинку, а також замовлених додаткових послуг. Якщо квартира сильно забруднена на її прибирання буде потрібно більше часу, відповідно, і вартість буде вище. Щоб уточнити вартість генерального прибирання заповніть форму на сайті або зателефонуйте за номером:+38 063 044 10 10

Чи надаються гарантії якості?

Так, ми гарантуємо, що послуги з прибирання будуть виконані якісно. Якщо протягом доби з моменту проведення збирання вами будуть виявлені дрібні недоліки, співробітники приїдуть і усунуть їх безкоштовно! Генеральне прибирання в Києві приносить радість нашим клієнтам.

Компанія надає послуги за межами Києва?

Так, ми з радістю здійснимо прибирання в Києві та Київській області: Білогородка, Бровари, Буча, Вишгород, Вишневе, Гатне, Гнідин, Гостомель, Зазим’я, Ірпінь, Коцюбинське, Крюковщина, Лісники, Новие Петрівці, Новосілки, Петропавлівська Борщагівка, Рожни, Святопетровское , Северинівка, Софіївська Борщагівка, Щасливе, Ходосівка, Хотів, Хотянівка, Чабани, Чайки, Шевченкове, Юрівка.

Інші наші послуги

Scroll to Top

Приложение уже скоро

blank
blank