Підтримуюче прибирання в Києві і області за найкращими цінами

Підтримуюче прибирання квартири

Тестове підтримуюче прибирання квартири

Пропонуємо вам ближче познайомитися з нашою командою і якістю нашої роботи.
Ви можете замовити тестову підтримуючу прибирання.

1 кім. квартира          500 грн.
2 кім. квартира          650 грн.
3 кім. квартира          800 грн.
4 кім. квартира         950 грн.

Як ми робимо прибирання квартири

Клінер приїжджає в призначений час з усім необхідним і приступає до прибирання. Вам залишається тільки оцінити результат

Ціни на підтримуюче прибирання квартири

Вимоги

Ціни

1 кімнатна 40м²

від 550 грн

2 кімнатна 60м²

від  750 грн

3 кімнатна 80м²

від  950 грн

4 кімнатна 100м²

від   1 100 грн

Кожен додатковий м²

12 грн

Чим відрізняється підтримуюче прибирання від генерального

Підтримуюче прибирання виконується
одним клінераом

Генеральне прибирання виконується командою клінерів

Прибирання квартир в Києві і області - низькі ціни, швидкий виїзд.

Ми знаємо, що вам потрібно! Вам потрібно не турбуватися про те, яким чином у вашої квартирі досягається чистота. Ви хочете просто жити в чистому, красивому і безпечному для здоров’я приміщенні та не витрачати свій час на рішення нескінченно виникаючих питань, пов’язаних з прибиранням. Звичайно, клінінг квартири повинен бути виконаний якісно, завжди вчасно, без непередбачених ситуацій. Всі ці побажання ми зможемо здійснити!

Прибирання квартир в Києві та області

Прибирання квартир та інших приміщень є необхідною процедурою, що дозволяє підтримувати чистоту і порядок. Але в сучасному ритмі поспіху і суєти дуже складно виділити навіть 5 хвилин, не кажучи про щось більше кількості часу. А якісна прибирання нерідко триває по кілька годин. Оптимальним рішенням при відсутності можливості самостійного виконання процедури є звернення в спеціалізовані клінінгові компанії. Вони в максимально короткі терміни, оперативно і якісно наведуть чистоту в довіреному приміщенні.

Від чого залежить ціна прибирання квартир

Одним з першорядних питань, що хвилюють більшість клієнтів, є вартість. Треба сказати, що ціна на прибирання квартир в Києві не є фіксованою, вона визначається цілою низкою чинників. В першу чергу вона залежить від ступеня забруднення приміщення і необхідних для збирання трудовитрат. Також ціна визначається площею квартири – чим більше площа приміщення, тим дорожче буде коштувати прибирання від фахівців. Крім того, цінники залежать від переліку та кількості замовлених послуг. Крім викладених чинників, кінцева вартість залежить від тарифів обраної компанії. Завдяки оптимізації робочого процесу і зниження витрат компанія “Clean masters” пропонує найнижчі розцінки на послуги, що надаються.

Які види послуг входять в прибирання?

Прибирання квартир є узагальненим терміном, що містить безліч робіт. Клінінгова компанія “Clean masters” пропонують широкий перелік послуг, найосновнішими та найбільш затребуваними з яких є:

 • Підтримуюче
 • Генеральне прибирання
 • Прибирання після будівельників
 • Хімчистка меблів і килимових покриттів

Перед замовленням послуги в клінінгової компанії клієнти зможуть самостійно ознайомитися зі списком послуг, що надаються і вибрати для себе самі відповідні. До того ж, вони можуть самостійно визначити зручне і найбільш підходящий час для приїзду фахівців. Бригада співробітників клінінгової компанії прибуде точно в зазначений термін, оперативно і якісно зробить професійну прибирання квартир.

Навіщо замовляти прибирання квартири?

Як було помічено вище, нерідко процедура збирання може займати по кілька годин. При наявності невідкладних справ не дуже раціонально витрачати дорогоцінний час на самостійний клінінг квартири. Звернувшись же в спеціалізовані клінінгові компанії, клієнти можуть не переживати за якісне виконання процедури. Фахівці оперативно проведуть прибирання і залишать після себе бездоганну чистоту. Клієнти, в свою чергу, можуть витратити час, що звільнився на виконання іншої роботи і рішення більш важливих завдань. Клінінгова компанія “Clean masters” допоможе якісно і оперативно прибрати квартиру за низькою ціною.

Сучасний інтер’єр квартир передбачає поверхні з найрізноманітніших матеріалів. В ідеалі, кожен з них вимагає спеціальні засоби для очищення. Мало у кого з клієнтів в наявності є хоча б частину з необхідного переліку кошти. Фахівці ж “Clean masters” мають в своєму наявності всі необхідні інструменти і миючі засоби. Вони, в свою чергу, представлені від офіційним виробників. Всі кошти пройшли сертифікацію і отримали схвалення відповідних органів.

Незважаючи на гадану легкість і простоту, клінінг квартир передбачає знання деяких факторів і нюансів. Саме тому самостійне прибирання рідко призводить до очікуваних результатів і не забезпечує бездоганної чистоти. Фахівці ж компанії володіють усіма необхідними знаннями та навичками. Вони мають за плечима солідний стаж подібних робіт, це дозволяє їм оперативно і досить якісно проводити прибирання квартир будь-якої складності.

Зручний сервіс для оперативного замовлення прибирання житла

Своїм клієнтам “Clean masters” пропонують максимально зручний сервіс. На офіційному сайті є докладна інформація щодо послуг та тарифів. Там же користувачі можуть отримати необхідні консультації та уточнити виниклі питання. Для замовлення послуги клієнти можуть зателефонувати за вказаним на сайті номером телефону, або скористатися функцією “Зворотній дзвінок”. Щоб замовити прибирання квартир в Києві, клієнти також можуть скористатися спеціальною онлайн формою, розташованої на сайті.Консультант прийме і оформить замовлення. Після цього бригада виїде в означений час на прибирання квартири. Після здійснення всіх необхідних робіт і наведення чистоти менеджер клінінгової компанії зв’яжеться з клієнтом і надасть результат. Подальша оплата здійснюється тільки після прийняття роботи і відсутності у клієнта претензій по виконану роботу. Своїм клієнтам компанії пропонують такі приємні особливості:

 • Усунення всіх питань і недоліків за наданими послугами компанія виробляє без додаткових витрат для клієнта;
 • Використання професійної техніки;
 • Дбайливе ставлення до майна.

Клінінгова компанія зацікавлена ​​в якісному виконанні робіт і повне задоволення потреб і запитів клієнтів. Задоволені проведеною роботою клієнти з більшою ймовірністю звернуться і в подальшому. Внаслідок цього, фахівці відповідально підходять до кожного замовлення. Вони використовують тільки відповідні кошти, а після виробленої прибирання залишають бездоганний порядок. Як би там не було, клінінгова компанія з прибирання квартир більш оперативно і якісно наведе чистоту і порядок в будинку клієнта.

Поширені запитання

Миття вікон входить в прибирання?

Миття вікон в базовий пакет підтримуючого прибирання не входить, але її можна замовити додатково. Можна замовити і інші додаткові послуги: мийку холодильника, хімчистку м’яких меблів.

Що клінер привезе з собою і що підготувати?

У клінера з собою весь необхідний інвентар для якісної підтримуючого прибирання: губки і серветки, миючі засоби і телескопічна штанга. Ви можете підготувати пилосос, щоб зробити ваше прибирання більш ретельної. Якщо у вас його немає, не переживайте – ми можемо захопити свій, додайте в меню додаткових послуг “у мене немає пилососа”.

Що клінер привезе з собою і що підготувати?

У клінера з собою весь необхідний інвентар для якісної підтримуючого прибирання: губки і серветки, миючі засоби і телескопічна штанга. Ви можете підготувати пилосос, щоб зробити ваше прибирання більш ретельної. Якщо у вас його немає, не переживайте – ми можемо захопити свій, додайте в меню додаткових послуг “у мене немає пилососа”.

Як розрахувати вартість послуги?

Ціна розраховується індивідуально, виходячи із загальної площі приміщення, ступеня забруднення квартири, офісу або приватного будинку, а також замовлених додаткових послуг. Якщо квартира сильно забруднена на її прибирання буде потрібно більше часу, відповідно, і вартість буде вище.
Щоб уточнити вартість генерального прибирання заповніть форму на сайті або зателефонуйте за номером: +38 063 765 20 76

Чи надаються гарантії якості?

Так, ми гарантуємо, що послуги з прибирання будуть виконані якісно. Якщо протягом доби з моменту проведення збирання вами будуть виявлені дрібні недоліки, співробітники приїдуть і усунуть їх безкоштовно!
Підтримуюча прибирання в Києві приносить радість нашим клієнтам.

Компанія надає послуги за межами Києва?

Так, ми з радістю здійснимо прибирання в Києві та Київській області: Білогородка, Бровари, Буча, Вишгород, Вишневе, Гатне, Гнідин, Гостомель, Зазим’я, Ірпінь, Коцюбинське, Крюковщина, Лісники, Новие Петрівці, Новосілки, Петропавлівська Борщагівка, Рожни, Святопетровское , Северинівка, Софіївська Борщагівка, Щасливе, Ходосівка, Хотів, Хотянівка, Чабани, Чайки, Шевченкове, Юрівка.

Інші наші послуги

Scroll to Top
Тестовая поддерживающая уборка включает
Проводится для ознакомления с командой и качеством предоставляемых услуг CleanMasters
В комнатах и коридоре
 • Вытираем пыль со всех открытых поверхностей на уровне до 170 см.;
 • Натираем до блеска стеклянные и зеркала (кроме окон);
 • Аккуратно складываем вещи;
 • Делаем сухую уборку пола пылесосом (при наличии у клиента);
 • Протираем плинтуса;
 • Моем пол (без передвижения предметов интерьера);
 •  
На кухни
 • Вытираем пыль со всех открытых поверхностей на уровне до 170 см.;
 • Протираем фасады мебели с внешней стороны (без очистки застарелых загрязнений);
 • Протираем кухонную технику с внешней стороны (без очистки застарелых загрязнений);
 • Делаем сухую уборку пола пылесосом (при наличии у клиента);
 • Протираем плинтуса;
 • Моем пол (без передвижения предметов интерьера);
 • Моем и дезинфицируем мусорное ведро,меняем на чистый мусорный пакет;
 • Выносим мусор
В ванной комнате и туалете
 • Делаем сухую уборку пола пылесосом (при наличии у клиента);
 • Моем пол (без передвижения предметов интерьера)
 • Чистим и дезинфицируем чаши (ванная, раковина, унитаз, биде, поддон душевой кабины);
 • Чистим и натираем до блеска сантехнику (без очистки застарелых загрязнений);
 • Натираем до блеска зеркало (снаружи);
 • Моем мыльницы и стаканчики для зубных щеток.
Підтримуюче прибирання
Ефективна при проведенні 2-8 рази на місяць
Ми проведемо в кімнатах і коридорі
 • прибирання пилу на всіх відкритих поверхнях, розетках і вимикачах;
 • протремо всі дверні блоки та фурнітуру на них;
 • протремо пил з побутової техніки;
 • протремо всі ваші стільці;
 • вимиємо все дзеркала, скляні поверхні (по всій висоті);
 • протремо пил на підвіконнях;
 • м’які меблі позбавимо від пилу за допомогою пилососа;
 • проведемо суху і вологе прибирання підлоги та плінтусів (без пересування меблів);
 • все сміття відправимо в сміттєвий мішок;
 • navedem vizual’nyy poryadok . 28 / 5000 Результаты перевода наведемо візуальний порядок.
У ванній кімнаті і туалеті
 • помиємо ванну і душову кабіну;
 • натрем все дзеркальні, скляні та глянцеві поверхні до блиску;
 • очистимо сантехніку від нальоту;
 • очистимо і продезінфіціруем раковину, унітаз і біде;
 • протремо пральну машину (зовні);
 • складемо або розвісимо ваші рушники;
 • вимиємо підлогу.
На кухні
 • видалимо пил з фасадів кухонних меблів;
 • вимиємо холодильник зовні;
 • відмиємо забруднення з вручений поверхні;
 • вимиємо і видалимо жир з фартуха (плитки) близько раковини і плити;
 • протремо обідній стіл;
 • вимиємо раковину і сантехніку;
 • вимиємо підлоги і плінтуса;
 • натрем все дзеркальні, скляні та глянцеві поверхні до блиску
Генеральне прибирання

Генеральне прибирання квартири проводиться раз в 3-6 місяців

Ми проведемо в кімнатах і коридорі
 • прибирання пилу на всіх відкритих поверхнях, розетках і вимикачах;
 • протремо всі дверні блоки та фурнітуру на них;
 • протремо пил з побутової техніки;
 • протремо всі ваші стільці;
 • вимиємо все дзеркала, скляні поверхні (по всій висоті);
 • протремо пил на підвіконнях;
 • м’які меблі позбавимо від пилу за допомогою пилососа;
 • проведемо суху і вологе прибирання підлоги та плінтусів (відсунувши меблі для доступу в складні місця);
 • все сміття відправимо в сміттєвий мішок. наведемо візуальний порядок вимиємо карнизи;
 • протремо кондиціонер;
 • миємо й поліруємо корпусні меблі: протирається як внутрішня, так і зовнішня поверхня за умови відсутності в них речей;
 • очищаємо радіатори опалення за допомогою парогенератора;
 • помиємо всі світильники, які використовуються в приміщенні (крім кришталевих виробів)
На кухні
 • видалимо пил з фасадів кухонних меблів;
 • помиємо всі ящики всередині (якщо в них порожньо);
 • натрем все дзеркальні, скляні та глянцеві поверхні до блиску відмиємо забруднення з вручений поверхні;
 • вимиємо і видалимо жир з фартуха (плитки) близько раковини і плити;
 • очистимо робочі поверхні і обідній стіл;
 • вимиємо раковину і крани;
 • звільнимо холодильник, очистимо всі полички, ретельно вимиємо всередині і зовні;
 • помиємо витяжку і проти жиру фільтра;
 • протираємо зовні кухонну побутову техніку;
 • чистимо і моєму всередині техніку для готування (духовка, мікрохвильовка, мультиварка, гриль);
 • дезінфікуємо місце для зберігання сміття;
 • обробляємо всі важкодоступні місця кухні за допомогою парогенератора.
 • вимиємо підлоги і плінтуса;
У ванній кімнаті і туалеті
 • помиємо ванну і душову кабіну;
 • натрем все дзеркальні, скляні та глянцеві поверхні до блиску
 • очистимо сантехніку від нальоту;
 • очистимо і продезінфіціруем раковину, унітаз і біде;
 • забруднень і очистимо міжплиточних шви;
 • вимиємо пральну машину з усіх боків, ілюмінатор і відсік для порошку;
 • обробляємо всі важкодоступні місця за допомогою парогенератора;
 • складемо або розвісимо ваші рушники;
 • відмиємо плитку від підлоги до стелі від водного каменю та інших вимиємо підлогу.
Додаткові послуги (оплачуються окремо)
 • викладаємо вміст з шаф, складаємо в акуратні стопочки і після миття шаф складаємо назад
 • помиємо кришталеві люстри
 • погладимо речі
 • помиємо посуд

Приложение уже скоро