Прибирання після пожежі в Києві і області від компанії Clean Masters

Прибирання після пожежі

Ціни на прибирання після пожежі

Умови

Ціни

до 40м²
до 4 000 грн
до 60м²
до 5 500 грн
до 80м²
до 7 000 грн
до 100м²
до 8 500 грн
до 120м²
до 9 600 грн
до 150м²
до 11 250 грн
до 200м²
до 14 000 грн

Кожен додатковий м²

50 грн

Замовити прибирання після пожежі

Професійне прибирання після пожежі – комплекс процедур, спрямований на повноцінне усунення наслідків НП. Роботи проводяться з використанням спеціалізованих хімічних препаратів і обладнання, здатних видалити запах гару, наліт смогу, сажу, токсичні продукти горіння.

Від чого залежить ціна прибирання після пожежі?

Вартість збирання після пожежі розраховується в індивідуальному порядку, з урахуванням наступних факторів:

 • Терміновість проведення клінінгу. Замовлення оформляються за пару днів до бажаної дати приїзду фахівців. Але якщо прибирання потрібно терміново, телефонуйте і пишіть нам – ми запропонуємо рішення;
 • Витрата використаних хімічних засобів і амортизація техніки;
 • Кількість клінерів, які проводять мийку житла або офісу;
 • Необхідність вивозу і утилізації згорілого майна;
 • Обсяг і тривалість збирання, ступінь забрудненості приміщення;
 • Величина постраждалої площі;
 • Необхідність надання додаткових послуг.

Подивіться прайс-лист на сайті або зв’яжіться з нашими менеджерами, щоб дізнатися орієнтовні розцінки на сервісні послуги. Ціна прибирання після пожежі завжди нижче, ніж вартість косметичного ремонту.

Точна вартість клінінгу буде названа бригадиром після особистого огляду об’єкта і оцінки масштабів майбутніх робіт. Терміни наведення чистоти також будуть озвучені після візиту (мінімум 4-5 годин, максимум – до 2-х днів при сильному забрудненні і великої площі).

Що входить в послугу прибирання після пожежі?

Прибирання після пожежі в Києві включає в себе наступні заходи:

 • Збір і винесення постраждалих предметів інтер’єру. При необхідності, вивезення на полігони утилізації. Меблі, побутова техніка та інші цінності, які можуть бути відновлені, обробляються спеціальними складами і ретельно промиваються;
 • Сухе прибирання приміщення пилососом, вологе прибирання. Мийка освітлювальних і побутових приладів, меблів, радіаторів опалення, сантехніки, підвіконь, вікон, фіранок і штор, плінтусів, будь-яких інших об’єктів та елементів інтер’єру;
 • Обробка стелі, стін, стель і будь-яких інших поверхонь професійними засобами-нейтрализаторами, що видаляють в’їдаються забруднення, кіптява, нагар, запах диму, токсини. Після очищення і мийки, поверхні готові до ремонту;
 • Очищення постраждалих фасадів будинку (у випадку з багатоповерхівками – обробка зовнішніх поверхонь балконів і лоджій);
 • Усунення залишків піни, інших вогнегасних речовин, а також вогкості, що утворилася в результаті дій пожежної бригади;
 • Використання озонатора і спеціального концентрату, які позбавляють від стороннього запаху і створюють сприятливу мікросередовище.

Ми пропонуємо повний спектр клінінгових послуг. Можуть бути проведені інші види робіт з прибирання, що дозволяють підготувати житло або офіс до подальшої реставрації.

Навіщо замовляти прибирання після пожежі?

На відміну від щоденної і навіть генерального прибирання, клінінг після пожежі зазвичай складніший і триваліший процес. Стелі, підлоги і стіни кімнат вкриті не «звичайної» пилом і побутовими забрудненнями, а токсичними речовинами. Цілком видалити зміг і нагар самостійно, не застосовуючи професійні засоби та обладнання, неможливо.

Залишати токсичні продукти горіння в приміщенні, сподіваючись поступово знищити їх повністю, небезпечно для здоров’я. Особливо, якщо в будинку проживають алергіки, діти, люди пенсійного віку, особи, які страждають респіраторними захворюваннями, або просто мають слабкий імунітет.

Ще один важливий момент – усунення специфічного запаху. У смогу – жирна консистенція, здатна швидко вбиратися вникати у суть справи. Чи не видаливши весь наліт смогу, ви будете відчувати «аромат події» багато місяців. Фахівці можуть правильно визначити, які предмети інтер’єру не можуть бути повноцінно очищені і потребують викиді. А які з них можна відновити.

Розглянемо і інші характерні переваги клінінгу.

Економія особистого часу

Виконувати складні роботи самостійно не доведеться. Зв’яжіться з нашим менеджером по телефону або залиште заявку на сайті. Дочекайтеся в призначену годину / день приїзду бригадира для огляду площі і узгодження всіх умов, в тому числі остаточної вартості послуг.

Також в заздалегідь вибраний час зустріньте фахівців (або днем раніше передайте бригадиру ключі від квартири / офісу). Після вам залишиться лише прийняти результати роботи, які раніше будуть оцінені самим начальником бригади. Оплата здійснюється за фактом надання послуги.

Витрачається фахівцями час на клінінг – менше, але результати – краще. Заселитися або приступити до ремонту можна буде швидше.

Відсутність ризиків завдати шкоди майну і власного здоров’я

Видалити наслідки пожежі за допомогою звичайної побутової хімії неможливо. Необхідна покупка сильних засобів, які, за відсутності респіратора і захисного одягу, а також просто при непрофесійному застосуванні, небезпечні для шкіри і органів дихання.

Потужна «магазинна» хімія, при недотриманні правил використання, може завдати шкоди не тільки здоров’ю. Але і самим оброблюваних речей. При безграмотному виборі і / або несвоєчасному усуненні, вона надає руйнівний вплив на поверхні.

Звернувшись в нашу компанію, ви можете бути впевнені – прибирання буде проводитися із застосуванням сильних, але екологічно безпечних складів. Наші нейтралізатори і спеціалізовані засоби ефективно справляються із забрудненнями, і разом з тим не завдають шкоди ні здоров’ю, ні обстановці. Чи безпечні вони не тільки для вас і інтер’єру, але і для домашніх вихованців.

Висока ефективність

Дезінфікуючі реагенти, нейтралізатори і інша спеціалізована миюча продукція, необхідно ефективно справляється з гаром і кіптявою, не представлена в широкому продажі. «Проста» побутова хімія найчастіше не закріплює результати на тривалий термін: сторонні запахи, плями на стелі, підлозі та стінах з’являються знову через кілька днів після очищення.

Прибирання після пожежі проводиться нами не тільки за допомогою спеціалізованих мийно-чистячих засобів. Але і з застосуванням такого професійного обладнання, як:

  • Парогенератори;
  • Прилади м’якого бластинга;
  • Промислові пилососи;
  • Екстрактори (багатофункціональні, надпотужні пристрої).

Залежно від ступеня забруднення приміщень, до вас додому або в офіс фірми можуть бути доставлені інші види техніки. Ми підготуємо ваше житло до подальшого заселення або ремонту швидко і гарантовано якісно.

Згодом продукти горіння вбираються в структуру буквально будь-яких матеріалів – шкіри, тканин, пластика, деревини, цегли. Тому приступати до збиральних заходам після НП рекомендується якомога швидше. Щоб замовити прибирання після пожежі в Києві та Київській області, телефонуйте і пишіть нам прямо зараз.

Поширені запитання

Миття вікон входить в прибирання?

Миття вікон в базовий пакет підтримуючого прибирання не входить, але її можна замовити додатково. Можна замовити і інші додаткові послуги: мийку холодильника, хімчистку м’яких меблів.

Що клінер привезе з собою і що підготувати?

У клінера з собою весь необхідний інвентар для якісної підтримуючого прибирання: губки і серветки, миючі засоби і телескопічна штанга. Ви можете підготувати пилосос, щоб зробити ваше прибирання більш ретельної. Якщо у вас його немає, не переживайте – ми можемо захопити свій, додайте в меню додаткових послуг “у мене немає пилососа”.

Як розрахувати вартість послуги?

Ціна розраховується індивідуально, виходячи із загальної площі приміщення, ступеня забруднення квартири, офісу або приватного будинку, а також замовлених додаткових послуг. Якщо квартира сильно забруднена на її прибирання буде потрібно більше часу, відповідно, і вартість буде вище.
Щоб уточнити вартість генерального прибирання заповніть форму на сайті або зателефонуйте за номером:+38 063 044 10 10

Чи надаються гарантії якості?

Так, ми гарантуємо, що послуги з прибирання будуть виконані якісно. Якщо протягом доби з моменту проведення збирання вами будуть виявлені дрібні недоліки, співробітники приїдуть і усунуть їх безкоштовно!
Підтримуюча прибирання в Києві приносить радість нашим клієнтам.

Компанія надає послуги за межами Києва?

Так, ми з радістю здійснимо прибирання в Києві та Київській області: Білогородка, Бровари, Буча, Вишгород, Вишневе, Гатне, Гнідин, Гостомель, Зазим’я, Ірпінь, Коцюбинське, Крюковщина, Лісники, Новие Петрівці, Новосілки, Петропавлівська Борщагівка, Рожни, Святопетровское , Северинівка, Софіївська Борщагівка, Щасливе, Ходосівка, Хотів, Хотянівка, Чабани, Чайки, Шевченкове, Юрівка.

Інші наші послуги

Scroll to Top

Приложение уже скоро

blank
blank