Хімчистка м'яких меблів на дому в Києві і області за найкращими цінами!

Хімчистка м’яких меблів

Ціни на хімчистку диванів

Тип виробу (текстиль)
Санітарна хімчистка
Санітарна + плями
Санітарна + плями + запах

Диван книжка 2х спальний

950 грн
1200 грн
1400 грн

Диван книжка 3х спальний

1100 грн
1400 грн

1600 грн

Диван кутовий стандартний

1100 грн

1400 грн

1600 грн

Диван кутовий стандартний з висувною частиною

1300 грн

1550 грн

1750 грн

Кухонний куточок (без стільців)

800 грн

950 грн

1200 грн

Чистка диванних подушок текстиль – 150 грн / шт

Тип виробу (шкіра / еко-шкіра)

Санітарна хімчистка

Санітарна + плями

Диван книжка 2х спальний

1600 грн
1900 грн

Диван книжка 3х спальний

1900 грн
2300 грн

Диван кутовий стандартний

2200 грн

2600 грн

Кухонний куточок (без стільців)
1400 грн
1700 грн
Чистка диванних подушок шкіра – 380 грн / шт

Ціни на хімчистку крісел

Розмір виробу (текстиль)
Санітарна хімчистка
Санітарна + плями
Санітарна + плями + запах

Крісло маленьке

350 грн

500 грн

700 грн

Крісло велике

500 грн

700 грн

950 грн

Розмір виробу (шкіра / еко-шкіра)
Санітарна хімчистка
Санітарна + плями

Крісло маленьке

900 грн

1200 грн

Крісло велике

1200 грн

1500 грн

Замовити хімчистку меблів на дому

Видалити забруднення з підлог, стін, вікон та інших поверхонь приміщення досить просто, необхідно скористатися ручним інвентарем і миючими засобами. У ситуації, що стосується м’яких меблів з брудом і плямами впоратися самостійно набагато важче. Щоб домогтися ефективного результату, як правило необхідно скористатися спеціалізованою технікою та спеціальними хімічними засобами. Піддавати оббивку тканини хімічної чистки рекомендують не рідше, ніж один раз на півроку, тому за фінансовими витратами та ефективності результату краще замовити хімчистку м’яких меблів на дому – це вигідніше, ніж купувати дорогу техніку.

Від чого залежить ціна хімчистки м’яких меблів

Поява слідів від бруду, плям, розлучень – це неминучий результат експлуатації будь-якої оббивки. У багатьох випадках видалення складних забруднень за допомогою сервісу фірми потрібно частіше, на інтенсивність і ступінь забруднень впливають деякі фактори:
 • Наявність дітей і домашніх тварин;
 • Використання меблів в передпокої, кухні або громадських місцях;
 • Тип, структура і особливості оббивної тканини.
Відповідно ціна хімчистки м’яких меблів на дому прямо залежить від ступеня і виду забруднень, конструкції вироби, посадочних місць і площі забрудненої поверхні, а також терміновості і індивідуальних завдань замовника. Компанія CleanMasters максимально ефективно, недорого і в короткі терміни дбайливо усуне будь-який вид забруднення, відновить первісну привабливість натуральних і синтетичних видів тканинної оббивки. Зручний сервіс сайту – розрахунок вартості хімчистки м’яких меблів на дому, дозволяє дізнатися попередні витрати на послуги, тому після приїзду клинеров додому, ціна для клієнта не буде несподіванкою.

Що входить в послуги хімчистка м’яких меблів

Хімічна чистка оббивки вимагає делікатного і ретельного підбору хімічних складів для кожного різновиду тканини. Фахівці компанії CleanMasters вміють обробляти і підбирати спеціальний хімічний склад для видалення забруднень з оббивки і поверхонь:
 • З натуральними тканинами і фактурними матеріалами;
 • З ворсовими тканинами, штучним і натуральним хутром;
 • Матеріалами з малюнком і принтами гарячої друку;
 • Шкірою, замшею і багатьма іншими.
Спеціальне високотехнологічне обладнання видаляє не тільки залишки їжі, пил, розлучення і різні мікроорганізми, а й підніме кожну ворсинки, відновлюючи малюнок і насиченість кольору поверхні. Технологічний процес і порядок виконання послуг професійними фахівцями:
 1. Приїзд у зручний для клієнта час;
 2. Експертиза і оцінка ступеня забруднення;
 3. Підбір типу технології: чистка вакуумними апаратами сухий або вологого прибирання, чистка парою або пінна із застосуванням екстракторного обладнання;
 4. Підбір хімічного складу і пробне тестування, як правило на невеликій ділянці із зворотного боку виробу;
 5. Обробка і просочення поверхонь хімічними засобами;
 6. Застосування обладнання відповідно до типу заданої технології.
Неправильна обробка поверхні і порушення технології призводять до змиву фарби на тканині, деформації ворсу, усадки і розриву тканини і багатьом іншим необоротним неприємностей. Клінери компанії CleanMasters в бездоганній якості виконують: щоденні генеральні прибирання, миття та чищення приміщень будь-якого ступеня забруднень, а також глибоку хімчистку синтетичних і натуральних килимів, м’яких меблів, матраців і навіть салону авто, напрацьований досвід і професійна підготовка виключає всі види порушень технології чистки і прибирання, а з метою забезпечення клієнта комфортними умовами, компанія дає гарантію на відшкодування збитку зіпсованого вироби.

Чому варто довіряти хімчистку м’яких меблів професіоналам

Існують різні способи видалення бруду з тканинної оббивки універсальними побутовими засобами, як правило за допомогою ручного інвентарю. Такий метод не є ефективним, після використання звичайних засобів, на поверхні часто:
 • Залишаються розлучення;
 • Рідкі засоби вбираються в оббивку і погано змиваються, після чого ще більше притягують пил і бруд;
 • Пил віддаляється тільки з поверхні, а різні мікроорганізми продовжують розмножуватися;
 • Засоби можуть виділяти неприємний запах і викликати алергію.
У більшості випадків, після спроби видалити плями і освіжити оббивку диванів або крісел самостійно, звертаються за професійною хімчисткою м’яких меблів на дому. Серйозний підхід – без клопоту, замовник отримує виключно одні переваги:
 • Гарантію на бездоганний результат в короткі терміни;
 • Гарантію на пошкодження виробів;
 • Тривалий ефект первозданного стану;
 • Безпека, екологічність і нейтральний аромат від миючих засобів;
 • Насичений яскравий колір дивана, крісел, пуфів, стільців та ін., А при бажанні можна обробити тканинну поверхню грязе- і пило відразливим розпиленням;
 • Економію часу і вигідні пропозиції.
Скористайтеся цікавими пропозиціями і знижками від професійної компанії CleanMasters і замовте хімчистку м’яких меблів на дому в Києві і не більше області, ви гарантовано залишитеся задоволені результатом. Зручно адаптований сайт і додаток CleanMasters надає повний спектр послуг і розцінок на всі види чищення і прибирання приміщень: калькулятор розрахунку вартості, можливість термінового виїзду по Києву і області, укладення договору на вигідних умовах, позитивні відгуки постійних клієнтів і приклади наших робіт, всі перераховані переваги і бездоганна репутація є доказом професіоналізму, надійності і довіри наших теперішніх та майбутніх клієнтів.

Поширені запитання​

Миття вікон входить в прибирання?

Миття вікон в базовий пакет підтримуючого прибирання не входить, але її можна замовити додатково. Можна замовити і інші додаткові послуги: мийку холодильника, хімчистку м’яких меблів.

Що клінер привезе з собою і що підготувати?

У клінера з собою весь необхідний інвентар для якісної підтримуючого прибирання: губки і серветки, миючі засоби і телескопічна штанга. Ви можете підготувати пилосос, щоб зробити ваше прибирання більш ретельної. Якщо у вас його немає, не переживайте – ми можемо захопити свій, додайте в меню додаткових послуг “у мене немає пилососа”.

Як розрахувати вартість послуги?

Ціна розраховується індивідуально, виходячи із загальної площі приміщення, ступеня забруднення квартири, офісу або приватного будинку, а також замовлених додаткових послуг. Якщо квартира сильно забруднена на її прибирання буде потрібно більше часу, відповідно, і вартість буде вище.
Щоб уточнити вартість генерального прибирання заповніть форму на сайті або зателефонуйте за номером: +38 063 765 20 76

Чи надаються гарантії якості?

Так, ми гарантуємо, що послуги з прибирання будуть виконані якісно. Якщо протягом доби з моменту проведення збирання вами будуть виявлені дрібні недоліки, співробітники приїдуть і усунуть їх безкоштовно!
Підтримуюча прибирання в Києві приносить радість нашим клієнтам.

Компанія надає послуги за межами Києва?

Так, ми з радістю здійснимо прибирання в Києві та Київській області: Білогородка, Бровари, Буча, Вишгород, Вишневе, Гатне, Гнідин, Гостомель, Зазим’я, Ірпінь, Коцюбинське, Крюковщина, Лісники, Новие Петрівці, Новосілки, Петропавлівська Борщагівка, Рожни, Святопетровское , Северинівка, Софіївська Борщагівка, Щасливе, Ходосівка, Хотів, Хотянівка, Чабани, Чайки, Шевченкове, Юрівка.

Інші наші послуги

Scroll to Top

Приложение уже скоро

blank
blank