Експрес (Швидке) прибирання квартир в Києві і області

Експрес (швидке) прибирання квартир

Замовити експрес-прибирання

 Експрес прибирання приміщень – це моментальне реагування на Вашу необхідність в чистоті приміщення. Експрес прибирання проводиться за мінімальну кількість часу в вашому приміщенні, а виїзд експрес бригади здійснюється протягом 30 хвилин. Приїхала до вас експрес бригада оснащена професійної хімією в достатній кількості, професійною технікою, інвентарем для якісного прибирання.

Експрес-прибирання

Має на увазі виконання комплексу клінінгових робіт в найкоротші терміни. Наприклад, якщо гості пізно попередили про візит або потрібно швидко прибрати квартиру перед здачею в оренду. А може, після вечірки – привести в порядок офіс до початку робочого дня.

Експрес прибирання – це термінова прибирання, яка проводиться в будь-яких приміщеннях і включає цілий комплекс професійних робіт. В залежності від побажань замовника можуть варіюватися послуги, які входять в експрес прибирання. Проводяться роботи в будь-який час дня і ночі з використанням спеціального обладнання та інвентарю. Головною перевагою такого прибирання вважається її швидкість, яка не впливає на високу якість виконання робіт. Процес наведення порядку займає нетривалий період часу, тому дозволяє замовникам економити свій час, сили і гроші.

Від чого залежить ціна експрес прибирання

Експрес прибирання здійснюється досвідченими співробітниками спеціалізованої клінінгової фірми. Зазвичай бригада співробітників, які залучаються до проведення робіт, становить від двох до восьми чоловік. Діяльність кожної бригади обов’язково контролює бригадир, який чітко виконує вказівки менеджера клінінгової служби. Експрес прибирання в Києві передбачає грамотну організацію всього комплексу робіт і попередню оцінку всіх існуючих нюансів приміщень і поставлених завдань. Остаточна вартість послуги безпосередньо залежить від:
 • ступеня забрудненості об’єкта;
 • складності прибирання;
 • повного списку тих послуг, які замовив клієнт.
Замовляючи експрес прибирання, ціна на яку трохи вище звичайного клінінгу, слід розуміти, що такі розцінки обумовлені оперативністю процесу і його доступністю в будь-який час доби. Таке замовлення зазвичай виконується одноразово, але при бажанні його можна зробити регулярним.

Що входить в послугу експрес прибирання

Зазвичай професійна експрес прибирання включає наступні види робіт:
 • очистку поверхонь від пилу
 • миття плінтусів і підлоги;
 • сухе прибирання килимових покриттів за допомогою пилососа;
 • очистку скляних поверхонь, труб і підвіконь;
 • наведення чистоти на кухні;
 • дезінфекцію ванних кімнат і санвузлів;
 • видалення пилу з побутової техніки;
 • винесення сміття.
. Професійні клінери виїжджають на будинок, де проводять всі види збиральних робіт. Крім того, вони ефективно усувають неприємні запахи в приміщеннях і освіжають їх. Замовник має можливість вносити коригування у встановлений перелік робіт або висловлювати свої побажання, що стосуються наведення порядку в будинку. Експрес прибирання квартир проводиться з використанням безпечних для людей і тварин миючих засобів, завдяки яким досягається швидкий ефект. Грамотний розподіл персоналу по всій площі об’єкта дозволяє виконувати замовлення в найкоротші терміни без простоїв і затримок.

Чим відрізняється експрес прибирання від звичайного прибирання

Експрес прибирання має суттєві відмінності від щоденної або генерального прибирання житла. Вона проводиться настільки швидко, що не встигає втомити замовника. Кваліфіковані співробітники клінінгового сервісу проводять очистку поверхонь від будь-яких забруднень. Вони приділяють максимальну увагу наведенню косметичної чистоти у всьому будинку, тому зазвичай не займаються миттям вікон, внутрішніх поверхонь холодильників, мікрохвильових печей або інший кухонної техніки. Замовити експрес прибирання можна в терміновому порядку, наприклад, перед приїздом гостей, напередодні дачного сезону, в разі ремонту або переїзду, напередодні свят або іншої важливої ​​події. Оформити заявку можна телефону або на сайті спеціалізованого сервісу. Менеджери компанії зв’язуються з замовником для підтвердження заявки на певний час. Вони узгоджують всі деталі проведення робіт з урахуванням розмірів приміщення і ступеня його забруднення.

У чому полягають переваги експрес прибирання

Професійна клінінгова компанія не тільки виконує експрес прибирання в Києві, а й в обов’язковому порядку укладає договір про надання послуг. На відміну від самозайнятих громадян, що надають аналогічні послуги, такий договір вважається гарантією захисту майна замовника від пропажі і пошкодження. До виконання кожного замовлення кваліфіковані клініри підходять індивідуально. Вони точно прораховують обсяг робіт, який необхідно буде виконати і озвучують його клієнтам. Викликати фахівців можна не тільки додому, але і на дачу або в офіс. Вони проведуть прибирання на найвищому рівні і обов’язково виконають всі поставлені завдання. Спеціально навчені співробітники прибувають на об’єкт точно в обумовлений час і проводять термінову прибирання. Вони ввічливі і толерантні, а також завжди зберігають повну конфіденційність. Мобільні бригади готові оперативно приступити до виконання робіт і привести будинок або квартиру в порядок в найкоротші терміни. Експрес прибирання можна навіть замовити в подарунок. У такому випадку замовник просто оплачує послугу, а її одержувачем є третя особа. Також в процесі замовлення можна вказати, що в будинку або квартирі проживають алергіки, в такому випадку клінери привезуть з собою спеціальні засоби для чищення.

Поширені запитання

Коли потрібно робити генеральне прибирання?
Генеральную уборку необходимо проводить регулярно, не реже двух раз в год (рекомендуется весной и осенью). Чаще стоит проводить генеральную уборку в квартирах с маленькими детьми или если в доме есть домашние животные . В таких случаях стоит проводить ген. уборку не реже чем раз в месяц. Если в вашей квартире не было генеральной уборки на протяжении последних 3 месяцев – самое время ее заказать в CleanMasters.
Які роботи включає в себе послуга генеральне прибирання?
При выполнении генеральной уборки загрязнения удаляются на всех горизонтальных и вертикальных поверхностях от пола до потолка, в труднодоступных местах – за мебелью, радиаторными решетками, внутри шкафчиков. Устраняются пятна: от жира, засохших жидкостей, известковый налет на кафиле и сантехнике, ржавчина, водный камень. Проводится дезинфекция поверхностей.
Миття вікон входить в прибирання?
Мойка окон в базовый пакет генеральной уборки не входит, но ее можно заказать дополнительно. Можно заказать и другие дополнительные услуги: мойку жалюзи и решеток, химчистка ковров или мягкой мебели.
Що клінер привезе з собою і що підготувати?

У клінера с собой весь необходимый инвентарь для качественной поддерживающей уборки: губки и салфетки, моющие средства и телескопическая штанга. Вы можете подготовить пылесос, чтобы сделать вашу уборку более тщательной. Если у вас его нет, не переживайте — мы можем захватить свой, добавьте в меню дополнительных услуг “у меня нет пылесоса”.

Як розрахувати вартість послуги?

Цена рассчитывается индивидуально, исходя из общей площади помещения, степени загрязнения квартиры, офиса или частного дома, а также заказанных дополнительных услуг. Если квартира сильно загрязнена на ее уборку потребуется больше времени, соответственно, и стоимость будет выше.
Чтобы уточнить стоимость генеральной уборки заполните форму на сайте или перезвоните по телефону: +38 063 044 10 10

Чи надаються гарантії якості?
Да, мы гарантируем, что услуги по уборке будут выполнены качественно. Если в течение суток с момента проведения уборки вами будут обнаружены мелкие недочеты, сотрудники приедут и устранят их бесплатно! Генеральная уборка в Киеве приносит радость нашим клиентам.
Компанія надає послуги за межами Києва?

Да, мы с радостью осуществим уборку в Киеве и Киевской области: Белогородка, Бровары, Буча, Вишгород, Вишневое, Гатное, Гнедин, Гостомель, Зазимье, Ирпень, Коцюбинское, Крюковщина, Лесники, Новие Петровцы, Новоселки, Петропавловская Борщаговка, Рожны, Святопетровское, Севериновка, Софиевская Борщаговка, Счастливое, Ходосовка, Хотов, Хотяновка, Чабаны, Чайки, Шевченково, Юровка.

Інші наші послуги

Scroll to Top

Приложение уже скоро

blank
blank