Хімчистка матраців в Києві замовити послугу в компанії Clean Masters

Хімчистка матраців

Ціни на хімчистку матраців

Тип виробу (текстиль)
Санітарна хімчистка
Санітарна + плями

Санітарна + плями + запах

Матрац дитячий
450 грн
550 грн
700 грн
Матрац підлітковий
600 грн
750 грн
950 грн
Матрац дорослий полуторний
750 грн
950 грн
1150 грн
Матрац дорослий подвійний 200 * 140
900 грн
1100 грн
1300 грн
Матрац дорослий подвійний 200 * 160
1000 грн
1200 грн
1400 грн
Матрац дорослий подвійний 200 * 180
1100 грн
1300 грн
1500 грн
Матрац дорослий подвійний 200 * 200
1400 грн
1200 грн
1600 грн
Матрац дорослий подвійний 200 * 220 (королівський)
1300 грн
1500 грн
1700 грн

Виведення плям

Також додатково Ви можете замовити послуги з виведення плям різної складності:

Площа забруднення

До 10 см х 10 см – 250 грн.

До 15см * 15 * см – 350 грн

До 25см * 25 см-420 грн.

Від 35 см * 35 см – ціну встановлює фахівець перед початком робіт з виробом

Професійна хімчистка матраців в Києві та області

Хімчистка матраців в квартирі і на дому сприяє міцному і здоровому сну. Допомагає максимально продовжити експлуатаційний термін постільній приналежності. Видаляє плями від випадково пролитих напоїв і виводить неприємні запахи. Спати на чистому матраці – це одне задоволення. Щоб воно ніколи не припинялося, потрібно чистити виріб раз на рік. Навіщо так часто? Просто під час сну тіло людини виробляє піт і виділяє шкірне сало. Це відбувається щоночі. Якщо не робити хімчистку, то з часом в матраці заведеться пліснява, грибок, пиловий кліщ, паразити і бактерії. Вони і стануть джерелом неприємного запаху.

Чому може врятувати ситуацію тільки хімчистка?

Згадані бактерії, пилові кліщі та інші мікроорганізми не затримуються на поверхні постільній приналежності, вони проникають глибоко в її структуру, де і розмножуються в геометричній прогресії. Тому мийка матраца підручними засобами не допоможе. Бактерії залишаться і продовжать викликати алергічні реакції, знижувати імунітет і збільшувати ризик інфекційного захворювання. Замовляючи раз на рік послугу хімчистки матраців в клінінг-компанії Clean Masters, ви назавжди позбавляєте себе від неприємного запаху і в’їдаються плям. Після такого періодичного сервісу ви будете міцно спати на чистій постільній приналежності. Наші клінери комплексно підходять до цього завдання і оперативно вирішують її. Явні переваги повної хімчистки матраців на дому в порівнянні зі звичайною чищенням:
 • припиняється популяція пилових кліщів;
 • поліпшується стан поверхні постільній приналежності;
 • гарантується здоровий і комфортний сон;
 • повертається забута свіжість і початковий білосніжний колір;
 • наноситься антистатическое речовина, що захищає від скупчення пилу;
 • запобігає подальшій появі мікроорганізмів;
 • збільшується експлуатаційний термін ортопедичних матраців і зберігається їх початкова форма.
Засоби, що використовуються нашою фірмою в рамках надання професійного клінінгового сервісу, абсолютно безпечні як для організму дорослої людини, так і для дитини.

Яким чином виконується чистка матраців?

У вартість хімчистки матраців входить комплекс відновлювальних і дезінфікуючих заходів. Ми приймаємо замовлення і відправляємо в ваше житло досвідченого клінера з необхідним обладнанням. Він візуально оглядає спальне виріб і підбирає потрібний склад. потім:
 • усуває пилососом сміття і грязь з поверхні;
 • точково обробляє плями спеціальними засобами і виводить їх;
 • виробляє екстрактивних читка наповнювача і оббивки;
 • промиває матрац за допомогою спеціальної техніки, чистої води і ополіскувача;
 • швидко висушує виріб.
Якість виконання роботи гарантується. Склади, які клинер використовує в ході роботи, абсолютно безпечні для дітей, вагітних, людей зі слабким імунітетом і домашніх тварин. Тривалість процедури становить 0,5-2 години. Точна тривалість роботи залежить від рівня забруднення та структурних особливостей вироби.

Чому варто замовити хімчистку матраців в компанії Clean Masters?

У нас встановлені доступні ціни на хімчистку матраців. Ми спочатку озвучуємо їх клієнтам і не змінюємо в ході виконання робіт або після їх завершення. Гарантуємо високу якість надання клінінгових послуг, так як:
 • використовуємо перевірену і безпечну для оточуючих технологію;
 • працюємо з препаратами, які дозволяють робити глибинну чистку;
 • залучаємо досвідчених і кваліфікованих клинеров;
 • застосовуємо професійне обладнання.
Компанія Clean Masters працює в Києві і області. Ми приїжджаємо в обумовлений час. Легко справляємося з в’їдаються плямами крові, сечі, вина, жирної їжі, цукерок, овочів, ягід, фруктів. Чистимо матраци будь-якого типу, враховуючи особливості кожного виробу (а саме, матеріал його наповнювача і оббивки). Ніяк не такі покриття. Всю роботу робимо з виїздом на будинок / квартиру. Вам не доведеться нікуди возити матрац. А також надаємо знижки постійним клієнтам і всім, кому потрібно почистити велику кількість матраців в рамках одного замовлення. Наші розцінки на хімчистку матраців в Києві – найкращі. Завдяки їм, компанії вдається робити клінінгову послугу доступною для кожного клієнта. Нам довіряють кияни і ми робимо все, щоб не підводити їх. Довірте чистку матраца професіоналам – зателефонуйте в Clean Masters!

Часто задаваемые вопросы

Когда нужно делать генеральную уборку?
Генеральную уборку необходимо проводить регулярно, не реже двух раз в год (рекомендуется весной и осенью). Чаще стоит проводить генеральную уборку в квартирах с маленькими детьми или если в доме есть домашние животные . В таких случаях стоит проводить ген. уборку не реже чем раз в месяц. Если в вашей квартире не было генеральной уборки на протяжении последних 3 месяцев – самое время ее заказать в CleanMasters.
Какие работы включает в себя услуга генеральная уборка?
При выполнении генеральной уборки загрязнения удаляются на всех горизонтальных и вертикальных поверхностях от пола до потолка, в труднодоступных местах – за мебелью, радиаторными решетками, внутри шкафчиков. Устраняются пятна: от жира, засохших жидкостей, известковый налет на кафиле и сантехнике, ржавчина, водный камень. Проводится дезинфекция поверхностей.
Мойка окон входит в уборку?
Мойка окон в базовый пакет генеральной уборки не входит, но ее можно заказать дополнительно. Можно заказать и другие дополнительные услуги: мойку жалюзи и решеток, химчистка ковров или мягкой мебели.
Что клинер привезёт с собой и что подготовить?
У клинера с собой весь необходимый инвентарь для качественной поддерживающей уборки: губки и салфетки, моющие средства и телескопическая штанга. Вы можете подготовить пылесос, чтобы сделать вашу уборку более тщательной. Если у вас его нет, не переживайте — мы можем захватить свой, добавьте в меню дополнительных услуг “у меня нет пылесоса”.
Как рассчитать стоимость услуги?

Цена рассчитывается индивидуально, исходя из общей площади помещения, степени загрязнения квартиры, офиса или частного дома, а также заказанных дополнительных услуг. Если квартира сильно загрязнена на ее уборку потребуется больше времени, соответственно, и стоимость будет выше.
Чтобы уточнить стоимость генеральной уборки заполните форму на сайте или перезвоните по телефону: +38 063 044 10 10

Предоставляются ли гарантии качества?
Да, мы гарантируем, что услуги по уборке будут выполнены качественно. Если в течение суток с момента проведения уборки вами будут обнаружены мелкие недочеты, сотрудники приедут и устранят их бесплатно! Генеральная уборка в Киеве приносит радость нашим клиентам.
Компания предоставляет услуги за пределами Киева?

Да, мы с радостью осуществим уборку в Киеве и Киевской области: Белогородка, Бровары, Буча, Вишгород, Вишневое, Гатное, Гнедин, Гостомель, Зазимье, Ирпень, Коцюбинское, Крюковщина, Лесники, Новие Петровцы, Новоселки, Петропавловская Борщаговка, Рожны, Святопетровское, Севериновка, Софиевская Борщаговка, Счастливое, Ходосовка, Хотов, Хотяновка, Чабаны, Чайки, Шевченково, Юровка.

Другие наши услуги

Scroll to Top

Приложение уже скоро

blank
blank