Дезінфекція (Фумігація) складів в Києві та області

Дезінфекція складу

Що таке фумігація

Фумігація приміщень – це головна запорука успішної реалізації товарів і ведення бізнесу. Обробка складського об’єкта повинна здійснюватися регулярно. Для цього використовуються сучасні та ефективні засоби, які відповідають всім санітарним і гігієнічним нормам.

Як проводиться дезінфекція складу?

Санітарно-епідеміологічний стан складського приміщення потрібно приділяти достатню кількість уваги. Щотижнева генеральне прибирання не здатна запобігти розвитку грибків і інших шкідливих організмів. Ці паразити здатні завдати величезної шкоди товарам, що зберігається на території. Професійна дезінфекція може носити вимушене або профілактичне призначення. Перед початком процедури потрібно підготувати склад. Для це необхідно:
  • Звільнити приміщення
  • Укрити все обладнання, яке може вийти з ладу після завершення послуги
  • Забезпечити доступ до всіх прихованим кутах об’єкта
Після підготовки складу клінери фірми приступають до дезінфекції в Києві. Приміщення обкурюють спеціальними складами, які здатні вбити комах, гризунів і різного роду мікроорганізмів. Клієнт може замовити один з основних методів обробки: відкритий Якщо обраний відкритий варіант, то засіб від популярних паразитів розпорошується усередині приміщення і його пари виходять назовні. закритий При закритому вигляді дезінфекції отруйний газ залишається замкненим всередині об’єкта. Даний спосіб відрізняється своєю якістю, вартістю та мінімальною шкодою для навколишнього середовища. Саме газ є найбільш затребуваним засобом для фумігації. Ніяке комаха не зможе сховатися від отруйних парів. Вони гинуть разом з шкідливими вірусами і грибками.

Навіщо проводити дезінфекцію складу?

Для початку варто попередити всіх власників складських приміщень, що фумігація об’єкта стала необхідним заходом, яка тепер регулюються на законодавчому рівні. Перед завезенням товару на зберігання, підприємцю необхідно замовити дезінфекцію. Ця послуга потрібна для запобігання розмноження мікроорганізмів, поширення інфекції і цвілі. На чистому складі овочі та фрукти будуть зберігатися значно довше. Власнику приміщення вдасться знизити свої витрати, адже товар не буде псуватися. У 2020 році всі зіткнулися з пандемією. Дезінфекція складу в період COVID-19 дуже актуальна послуга в ситуації, що склалася. Адже власнику невідомо, заражені або здорові люди відвідують приміщення.

Замовити дезінфекцію складу.

Якщо були виявлені сліди комах, шкідників або цвілі, потрібно негайно позбутися осередків виникнення. Щоденне прибирання не врятує від розмноження мікробів, які завдають шкоди товару. Тільки професіонали фірми здатні надати повний спектр послуг, спрямований на поразку шкідливих бактерій і вірусів. Ми виїжджаємо на будинок з будь-якого замовлення на території Києва та області. Ціна на дезінфекцію приємно здивує будь-якого клієнта. Так само споживачеві доступна фумігація житла за унікальними розцінками. Залишилися питання по роботі клінінгу? Зв’яжіться з фахівцями нашого сервісу. Вони детально розкажуть вартості і спектрі надаваних послуг.

Поширені запитання

Коли потрібно робити генеральне прибирання?

Генеральне прибирання необхідно проводити регулярно, не рідше двох разів на рік (рекомендується навесні і восени). Найчастіше варто проводити генеральне прибирання в квартирах з маленькими дітьми або якщо в будинку є домашні тварини. У таких випадках варто проводити ген. прибирання не рідше ніж раз на місяць. Якщо у вашій квартирі не було генерального прибирання протягом останніх 3 місяців – саме час її замовити в CleanMasters.

Які роботи включає в себе послуга генеральне прибирання?

При виконанні генерального прибирання забруднення видаляються на всіх горизонтальних і вертикальних поверхнях від підлоги до стелі, в важкодоступних місцях – за меблями, радіаторними гратами, всередині шафок. Усуваються плями: від жиру, засохлих рідин, вапняний наліт на Кафіл і сантехніці, іржа, водний камінь. Проводиться дезінфекція поверхонь.

Миття вікон входить в прибирання?

Миття вікон в базовий пакет генерального прибирання не входить, але її можна замовити додатково. Можна замовити і інші додаткові послуги: мийку жалюзі і грат, хімчистка килимів або м’яких меблів.

Що клінер привезе з собою і що підготувати?

У клінера з собою весь необхідний інвентар для якісної підтримуючого прибирання: губки і серветки, миючі засоби і телескопічна штанга. Ви можете підготувати пилосос, щоб зробити ваше прибирання більш ретельної. Якщо у вас його немає, не переживайте – ми можемо захопити свій, додайте в меню додаткових послуг “у мене немає пилососа”.

Як розрахувати вартість послуги?

Ціна розраховується індивідуально, виходячи із загальної площі приміщення, ступеня забруднення квартири, офісу або приватного будинку, а також замовлених додаткових послуг. Якщо квартира сильно забруднена на її прибирання буде потрібно більше часу, відповідно, і вартість буде вище. Щоб уточнити вартість генерального прибирання заповніть форму на сайті або зателефонуйте за номером: +38 063 044 10 10

Чи надаються гарантії якості?

Так, ми гарантуємо, що послуги з прибирання будуть виконані якісно. Якщо протягом доби з моменту проведення збирання вами будуть виявлені дрібні недоліки, співробітники приїдуть і усунуть їх безкоштовно! Генеральне прибирання в Києві приносить радість нашим клієнтам.

Компанія надає послуги за межами Києва?

Так, ми з радістю здійснимо прибирання в Києві та Київській області: Білогородка, Бровари, Буча, Вишгород, Вишневе, Гатне, Гнідин, Гостомель, Зазим’я, Ірпінь, Коцюбинське, Крюковщина, Лісники, Новие Петрівці, Новосілки, Петропавлівська Борщагівка, Рожни, Святопетровское , Северинівка, Софіївська Борщагівка, Щасливе, Ходосівка, Хотів, Хотянівка, Чабани, Чайки, Шевченкове, Юрівка.

Інші наші послуги

Scroll to Top

Приложение уже скоро

blank
blank