Замовити генеральне прибирання в Києві і області за низькими цінами

Генеральне прибирання

Як ми робимо генеральне прибирання квартири або будинку

Команда клінерів приїжджає в призначений час з усім необхідним і приступає до прибирання. Вам залишається тільки оцінити результат по її закінченню

Ціни на генеральне прибирання квартири

Умови

Ціни

1 кімнатна 40м²
від 2 600 грн
2 кімнатна 60м²
від 3 300 грн
3 кімнатна 80м²
від 4 000 грн
4 кімнатна 100м²
від 4 750 грн
Кожен додатковий м²
40 грн

Ціни на генеральне прибирання будинку

Умови
Ціни
до 100м²
вiд 3 000 грн
до 150м²
вiд 4 500 грн
до 200м²
вiд 5 750 грн
до 250м²
вiд 7 000 грн
Кожен додатковий м²
45 грн

Чим відрізняється генеральне прибирання від звичайного

Генеральне прибирання виконується командою клінерів

Звичайне прибирання виконується одним клінером

Види Генеральних прибирань

Надійна клінінгова компанія зробить усе прибирання за вас, а Ви приділіть час більш важливим речам!
icon
Генеральне прибирання санвузла
icon
Генеральне прибирання кухні
icon
Генеральне прибирання складу
icon
Генеральне прибирання ресторану
icon
Генеральне прибирання кав’ярні
icon
Генеральне прибирання салону краси
icon
Генеральне прибирання барбершопа
icon
Генеральне прибирання 1 кімнатної квартири
icon
Генеральне прибирання 2-х кімнатної квартири
icon
Генеральне прибирання 3-х кімнатної квартири
icon
Генеральне прибирання 4-х кімнатної квартири
icon
Генеральне прибирання 5-ти кімнатної квартири
icon
Генеральне прибирання 6-ти кімнатної квартири
icon
Генеральне прибирання туалету
icon
Генеральне прибирання підвалу
icon
Генеральне прибирання гаража
icon
Генеральная уборка санузла
icon
Генеральная уборка офиса
icon
Генеральная уборка склада
icon
Генеральная уборка ресторана
icon
Генеральная уборка салона красоты
icon
Генеральная уборка кофейни
icon
Генеральная уборка барбершопа
icon
Генеральная уборка 1 комнатной квартиры
icon
Генеральная уборка 2-х комнатной квартиры
icon
Генеральная уборка 3-х комнатной квартиры
icon
Генеральная уборка 4-х комнатной квартиры
icon
Генеральная уборка 5-ти комнатной квартиры
icon
Генеральная уборка 6-ти комнатной квартиры
icon
Генеральная уборка туалета
icon
Генеральная уборка подвала
icon
Генеральная уборка гаража
загрузить еще свернуть

Абонементи на прибирання

Наша компанія із задоволенням візьме на себе турботу про прибирання в вашій квартирі, що б ви могли звільнити час для себе та вашої сім’ї.

Особливості професійних послуг з прибирання приміщень в Києві

Професійне генеральне прибирання  в Києві надається власникам квартир і приватних будинків, які потребують підтримці оптимального рівня чистоти в приміщенні. Фірма надає комплексний набір операцій в залежності від типу і ступеня забрудненості приміщення. Фахівці розробляють план і узгодять собівартість на етапі первинного взаємодії з клієнтом. Замовлення послуги розумно провести перед проведенням сімейного свята або прийомом гостей. Для зайнятих людей є прекрасна альтернатива довірити турботу про своє житло під ключ без ризиків.

Від яких параметрів залежить ціна на генеральне прибирання?

Повноцінне генеральне прибирання в Києві недорого обійдеться тим, хто заздалегідь запросив фахівця для оцінки фронту робіт. Оптимальні розцінки на прибирання житла складаються з професіоналізму бригади, складності процедур і тривалості роботи клінерів.
Підсумкова вартість буде відома після того, як клієнт визначиться з переліком надаваних операцій. На даний параметр впливає ступінь забрудненості квартири, її площа, складність надаються операцій. Так, ціна на мийку вікон встановлюється окремо, Фахівці можуть попросити додаткову оплату за чистку полиць усередині шаф і стелажів.
Фахівці настійно рекомендують відправити фото приміщень або узгодять час для приїзду оцінювача. Якщо такої можливості немає, то дізнатися дані про базові тарифи можливо за допомогою таблиці зразкового ранжирування цін. У ній вказані параметри собівартості, виходячи з типу і квадратури приміщення.

Перелік послуг з прибирання приміщень

Повноцінний клінінг в Києві на увазі надання всіх необхідних операцій для підтримки чистоти і гігієни окремих приміщень (ванна, санвузол).
До загального списку пропонованих послуг входить наступне:

 1. Миття вікон і віконних прорізів, дверей, дзеркал;
 2. Протирання всіх наявних у квартирі поверхонь від пилу, бруду, розлучень, застояних забруднень з наданням гарантії, яка дозволить не турбуватися за збереження дорогого дерев’яного покриття;
 3. Повне прибирання всіх кімнат або вибір конкретного приміщення;
 4. Миття балконних блоків, видалення криги або пилу з поверхні;
 5. Забезпечення чистоти підлогових покриттів;
 6. Повне очищення (суха і волога) меблів, килимів;
 7. Дезінфекція всіх поверхонь в санітарних вузлах і обробка сантехнічних елементів унітазів, раковин, ванни чаші, змішувачів, труб (чистка від накипу, іржі, усунення неприємного запаху);
 8. Миття духових шаф, холодильника, конфорок, варильні поверхні, відчуття від залишків їжі та жирових накопичень.

Все наявне сміття після виконання генерального прибирання утилізовують фахівці (в тому числі небезпечне сміття). Клінери користуються професійними хімікатами та спеціальними матеріалами, які не залишаються на поверхні та не виділяють шкідливих речовин в повітря. Це оптимальне рішення для клієнтів з маленькими дітьми і домашніми тваринами. До кожного клієнта надається індивідуальний підхід. Він дозволяє вибрати оптимальний набір послуг і додатково узгодити оптимальний час для приїзду бригади додому.

Переваги професійних послуг по ген. прибиранню

Замовити генеральне прибирання допоможе спеціалізований сервіс. Він пропонує виїзд бригади спеців, які зацікавлені в ефективному очищенню всіх поверхонь – від вікон і дверних прорізів до предметів інтер’єру. В ході співпраці майстер виїжджає на об’єкт, виконує попередню оцінку і становить перелік робіт із зазначенням поточних розцінок. Далі узгоджується дата і час приїзду фахівця.
Переваги звернення в професійний клінінговий сервіс:

 • Повний спектр послуг для реалізації потреб клієнтів, який охоплює всі житлові приміщення — передпокій, ванну, кухонну / обідню зону, спальню або гостьові кімнати;
 • Оперативне оформлення заявки на виклик фахівців на будинок, подати звернення на виклик фахівця можна по телефону або в онлайн режимі;
 • Лояльна цінова політика без додаткових націнок, вартість встановлюється в залежності від квадратури і типу приміщення;
 • Високу якість послуг, що надаються, видача відповідних документів з детальним оглядом надаються операцій.

Спеціально навчені клінери виконають свою роботу оперативно, тому клієнт може зайнятися більш важливим для себе заняттям замість мийки вікон або чищення підлог.
Професійна генеральне прибирання швидко виконується за рахунок застосування професійних хімікатів і безпечного обладнання, яке не пошкоджує дороге текстильне або дерев’яне покриття. Для замовлення послуг варто подати заявку на сайті із зазначенням площі приміщення, основних потреб і контактних даних клієнта.се

Поширені запитання

Коли потрібно робити генеральне прибирання?
Генеральне прибирання необхідно проводити регулярно, не рідше двох разів на рік (рекомендується навесні і восени). Найчастіше варто проводити генеральне прибирання в квартирах з маленькими дітьми або якщо в будинку є домашні тварини. У таких випадках варто проводити ген. прибирання не рідше ніж раз на місяць. Якщо у вашій квартирі не було генерального прибирання протягом останніх 3 місяців – саме час її замовити в CleanMasters.
Які роботи включає в себе послуга генеральне прибирання?
При виконанні генерального прибирання забруднення видаляються на всіх горизонтальних і вертикальних поверхнях від підлоги до стелі, в важкодоступних місцях – за меблями, радіаторними гратами, всередині шафок. Усуваються плями: від жиру, засохлих рідин, вапняний наліт на кафілi і сантехніці, іржа, водний камінь. Проводиться дезінфекція поверхонь.
Миття вікон входить в прибирання?
Миття вікон в базовий пакет генерального прибирання не входить, але її можна замовити додатково. Можна замовити і інші додаткові послуги: мийку жалюзі і грат, хімчистка килимів або м’яких меблів.
Що клінер привезе з собою і що підготувати?
У клінера з собою весь необхідний інвентар для якісної підтримуючого прибирання: губки і серветки, миючі засоби і телескопічна штанга. Ви можете підготувати пилосос, щоб зробити ваше прибирання більш ретельної. Якщо у вас його немає, не переживайте – ми можемо захопити свій, додайте в меню додаткових послуг “у мене немає пилососа”.
Як розрахувати вартість послуги?

Ціна розраховується індивідуально, виходячи із загальної площі приміщення, ступеня забруднення квартири, офісу або приватного будинку, а також замовлених додаткових послуг. Якщо квартира сильно забруднена на її прибирання буде потрібно більше часу, відповідно, і вартість буде вище.
Щоб уточнити вартість генерального прибирання заповніть форму на сайті або зателефонуйте за номером: +38 063 044 10 10

Чи надаються гарантії якості?
Так, ми гарантуємо, що послуги з прибирання будуть виконані якісно. Якщо протягом доби з моменту проведення збирання вами будуть виявлені дрібні недоліки, співробітники приїдуть і усунуть їх безкоштовно! Генеральне прибирання в Києві приносить радість нашим клієнтам.
Компанія надає послуги за межами Києва?
Так, ми з радістю здійснимо прибирання в Києві та Київській області: Білогородка, Бровари, Буча, Вишгород, Вишневе, Гатне, Гнідин, Гостомель, Зазим’я, Ірпінь, Коцюбинське, Крюковщина, Лісники, Новие Петрівці, Новосілки Петропавлівська Борщагівка, Рожни, Святопетровское, Северинівка, Софіївська Борщагівка, Щасливе, Ходосівка, Хотів, Хотянівка, Чабани, Чайки, Шевченкове, Юрівка.

Інші наші послуги

Scroll to Top
Підтримуюче прибирання
Ефективна при проведенні 2-8 рази на місяць
Ми проведемо в кімнатах і коридорі
 • прибирання пилу на всіх відкритих поверхнях, розетках і вимикачах;
 • протремо всі дверні блоки та фурнітуру на них;
 • протремо пил з побутової техніки;
 • протремо всі ваші стільці;
 • вимиємо все дзеркала, скляні поверхні (по всій висоті);
 • протремо пил на підвіконнях;
 • м’які меблі позбавимо від пилу за допомогою пилососа;
 • проведемо суху і вологе прибирання підлоги та плінтусів (без пересування меблів);
 • все сміття відправимо в сміттєвий мішок;
 • navedem vizual’nyy poryadok . 28 / 5000 Результаты перевода наведемо візуальний порядок.
У ванній кімнаті і туалеті
 • помиємо ванну і душову кабіну;
 • натрем все дзеркальні, скляні та глянцеві поверхні до блиску;
 • очистимо сантехніку від нальоту;
 • очистимо і продезінфіціруем раковину, унітаз і біде;
 • протремо пральну машину (зовні);
 • складемо або розвісимо ваші рушники;
 • вимиємо підлогу.
На кухні
 • видалимо пил з фасадів кухонних меблів;
 • вимиємо холодильник зовні;
 • відмиємо забруднення з вручений поверхні;
 • вимиємо і видалимо жир з фартуха (плитки) близько раковини і плити;
 • протремо обідній стіл;
 • вимиємо раковину і сантехніку;
 • вимиємо підлоги і плінтуса;
 • натрем все дзеркальні, скляні та глянцеві поверхні до блиску
Генеральне прибирання

Генеральне прибирання квартири проводиться раз в 3-6 місяців

Ми проведемо в кімнатах і коридорі
 • прибирання пилу на всіх відкритих поверхнях, розетках і вимикачах;
 • протремо всі дверні блоки та фурнітуру на них;
 • протремо пил з побутової техніки;
 • протремо всі ваші стільці;
 • вимиємо все дзеркала, скляні поверхні (по всій висоті);
 • протремо пил на підвіконнях;
 • м’які меблі позбавимо від пилу за допомогою пилососа;
 • проведемо суху і вологе прибирання підлоги та плінтусів (відсунувши меблі для доступу в складні місця);
 • все сміття відправимо в сміттєвий мішок. наведемо візуальний порядок вимиємо карнизи;
 • протремо кондиціонер;
 • миємо й поліруємо корпусні меблі: протирається як внутрішня, так і зовнішня поверхня за умови відсутності в них речей;
 • очищаємо радіатори опалення за допомогою парогенератора;
 • помиємо всі світильники, які використовуються в приміщенні (крім кришталевих виробів)
На кухні
 • видалимо пил з фасадів кухонних меблів;
 • помиємо всі ящики всередині (якщо в них порожньо);
 • натрем все дзеркальні, скляні та глянцеві поверхні до блиску відмиємо забруднення з вручений поверхні;
 • вимиємо і видалимо жир з фартуха (плитки) близько раковини і плити;
 • очистимо робочі поверхні і обідній стіл;
 • вимиємо раковину і крани;
 • звільнимо холодильник, очистимо всі полички, ретельно вимиємо всередині і зовні;
 • помиємо витяжку і проти жиру фільтра;
 • протираємо зовні кухонну побутову техніку;
 • чистимо і моєму всередині техніку для готування (духовка, мікрохвильовка, мультиварка, гриль);
 • дезінфікуємо місце для зберігання сміття;
 • обробляємо всі важкодоступні місця кухні за допомогою парогенератора.
 • вимиємо підлоги і плінтуса;
У ванній кімнаті і туалеті
 • помиємо ванну і душову кабіну;
 • натрем все дзеркальні, скляні та глянцеві поверхні до блиску
 • очистимо сантехніку від нальоту;
 • очистимо і продезінфіціруем раковину, унітаз і біде;
 • забруднень і очистимо міжплиточних шви;
 • вимиємо пральну машину з усіх боків, ілюмінатор і відсік для порошку;
 • обробляємо всі важкодоступні місця за допомогою парогенератора;
 • складемо або розвісимо ваші рушники;
 • відмиємо плитку від підлоги до стелі від водного каменю та інших вимиємо підлогу.
Додаткові послуги (оплачуються окремо)
 • викладаємо вміст з шаф, складаємо в акуратні стопочки і після миття шаф складаємо назад
 • помиємо кришталеві люстри
 • погладимо речі
 • помиємо посуд

Приложение уже скоро

blank
blank