Екологічне прибирання квартир і будинків в Києві і області

Екологічне прибирання

Як ми робимо екологічне прибирання

Команда клінерів приїжджає в призначений час з усім необхідним і приступає до прибирання. Вам залишається тільки оцінити результат по її закінченню

Ціни на екологічне прибирання квартири

Умови
Ціни
1 кімнатна 40м²
від 2 600 грн
2 кімнатна 60м²
від 3 300 грн
3 кімнатна 80м²
від 4 000 грн
4 кімнатна 100м²
від 4 750 грн

Кожен додатковий м²

40 грн

Ціни на екологічне прибирання будинку

Умови
Ціни
до 100м²
від 3 000 грн
до 150м²
від 4 500 грн
до 200м²
від 5 750 грн
до 250м²
від 7 000 грн
Кожен додатковий м²
45 грн

Екологічне прибирання

Всі засоби які ми використовуємо від провідних італійських і німецьких виробників, які при використанні розкладаються на 98% без шкоди для людей і навколишнього середовища.

Чи є у вас в будинку є люди, схильні до алергічних реакцій, вагітні жінки, діти або домашні тварини? Може вам набридло прибирання хімією, яка «виїдає очі», дрібні частинки та запах якої залишається у квартирі ще надовго? Тоді Вас точно повинна зацікавити послуга екологічної прибирання від компанії Clean Masters.

Які роботи виконуються при еко-прибирання?

 • сухе і вологе прибирання всіх видів підлогових покриттів;
 • очищення килимів пилососом;
 • очищення меблів і всіх предметів інтер’єру;
 • миття батарей, радіаторів, труб;
 • очищення освітлювальних приладів;
 • миття підвіконь і плінтусів;
 • чистка і натирання дзеркал, скляних і хромованих поверхонь;
 • очищення дверей;
 • очищення побутової техніки від пилу;
 • протирання кухонного гарнітура і стільниці;
 • мийка плити або варильної поверхні;
 • миття посуду;
 • винесення сміття і миття сміттєвого кошика;
 • чистка та дезінфекція санвузла.

Ми використовуємо сертифіковані біорозкладні хімічні засоби американського (TRI-BIO) і німецького (Almawin, Sonett, Klar, Sodasan) виробництва, які повністю нешкідливі для здоров’я людини. Але, бувають випадки, що і такий варіант неприйнятний. Тоді прибирання проводиться тільки за допомогою води і парогенератора. Розігрітий до температури понад 100 градусів пар відмінно очищає і дезінфікує всі види поверхонь і здатний проникнути у важкодоступні куточки. Йому під силу видалити навіть застарілий жир, нагар, цвіль і вапняний наліт. Видалення неприємних запахів і очищення повітря проводиться за допомогою іонізатора.

Скориставшись послугою еко-прибирання або екологічної прибирання від компанії Clean Masters , Ви швидко, безпечно і ефективно очистіть приміщення будь-якої площі з будь-яким ступенем забруднення, будь то будинок, офіс, дитячий або фітнес клуб, великий склад або популярний торгово-розважальний центр.

Поширені запитання​

Як оформити підписку на прибирання?
Почніть оформляти одноразове прибирання: параметри квартири, додаткові послуги, адреса, дату і час, прив’яжіть платіжну картку. Після того як прибирання створене в розділі “прибирання” можна буде зробити її регулярною, вибравши необхідну регулярність підписки на прибирання. Після цього в розділі «Мої замовлення» ви побачите найближчі прибирання зі знижкою. Підписка продовжується автоматично. При необхідності прибирання можна перенести або скасувати.
Чи можу я залишити клінера одного в квартирі?
Так, ви можете спокійно залишити клінера прибирати і відправитися у справах. Але не забудьте повернутися додому до завершення прибирання, щоб прийняти роботу. Або додайте в прибирання додаткову опцію з доставки ключів – тоді клінер приїде і забере ключі перед прибиранням, а після привезе їх назад.
Клінер зможе прибратися в важкодоступних місцях?
Ви можете підготувати драбину або повідомити про необхідність її взяти менеджера, щоб клінер очистив доступні вертикальні і горизонтальні поверхні навіть на висоті. Також клінер зможе помити поверхні під ліжком, в стиках між меблями та інші місця в зоні доступу підчас генерального прибирання.
Що клінер привезе з собою і що підготувати?
У клінера з собою весь необхідний інвентар для якісної підтримуючого прибирання: губки та серветки, миючі засоби і телескопічна штанга. Ви можете підготувати пилосос, щоб зробити прибирання більш ретельним. Якщо у вас його немає, не турбуйтесь – ми можемо захопити свій, додайте в меню додаткових послуг “у мене немає пилососа”.

Інші наші послуги

Scroll to Top