Дезенфекція квартири та інших приміщень в Києві і області

Дезiнфекцiя

Ціни на дезінфекцію

Умови

Цiни

Окрема кімната

вiд 28 грн/м2

1-к. кв-ра (до 40 м2)

вiд 26 грн/м2

2-к. кв-ра (до 60 м2)

вiд 24 грн/м2

3-к. кв-ра (до 60 м2)

вiд 22 грн/м2

до 150 м2

20 грн/м2 (але не менше 400 грн)

151-350 м2
18 грн/м2

вiд 350 м2

за домовленістю

Як ми робимо дезінфекцію

Дезінфекція – знищення всіх патогенних бактерій, які становлять небезпеку для здоров’я, а також можливого запаху який з’являється через їх розмноження і поширення.

Дезінфекція проводиться в разі:

 • в квартирі після тривалої хвороби людини;
 • для ліквідації наслідків пожежі;
 • після покупки житла на вторинному ринку;
 • після зміни орендарів перед новою його здачею в оренду;
 • необхідність усунення цвілі;
 • смерті людей і тварин;
 • необхідність усунення неприємних запахів.

Наші фахівці проводять такі види дезінфекції:

 • Профілактичну. Здійснюється регулярно, незалежно від епідемічної ситуації, для запобігання виникненню та поширенню інфекції.
 • Поточна – спрямована на мінімізацію поширення патогенних мікроорганізмів з уже існуючого вогнища хвороби.
 • Заключна – проводиться після вилучення джерела захворювання і спрямована на цілковиту обробку дезінфіціруемого приміщення.

З усіх методів проведення дезінфекції – механічного, біологічного, фізичного, хімічного, найефективнішим, звичайно, є останній. Сучасні дезінфікуючі засоби максимально безпечні для здоров’я людини і навколишнього середовища, але в той же час мають великий перелік анти- вірусного, бактеріального, мікробного впливу.

Види дезінфекцій

Надійна клінінгова компанія зробить всю прибирання за вас, а Ви приділіть час більш важливим речам!

Замовити дезінфекцію в Києві

Дезінфекція приміщення необхідна для усунення мікробів. Важливо позбутися механічним, фізичним або хімічним шляхом від продуктів життєдіяльності бактерій і вірусів, що діють на людей і предмети побуту людини. Замовити дезінфекцію житлового або офісного приміщення можна в нашій компанії.

Від чого залежить ціна дезінфекції

Розцінки на обробку перераховані в переліку, але остаточна вартість послуги формується в залежності від ряду факторів:

 • Рівня забрудненості квартири або офісу.
 • Від специфіки об’єкта. При дезінфекції потрібно враховувати різні вимоги, серед яких панують підготовленість приміщень до обробки, умови електробезпеки, внутрішні інструкції, правові та нормативні вимоги.
 • Від обраного методу обробки.
 • Складнощі прибирання.
 • Площі. Ціна дезінфекції великого офісу буде відрізнятися від обробки невеликої квартири.
 • Собівартості деззасоби.
 • Терміновість проведення робіт.

Що входить в послугу дезінфекції

Дезінфекція в Києві є комплексні заходи зі знищення грибків, вірусів, цвілі і майбутньої профілактиці їх виникнення в квартирі або будинку.

В обслуговування входять послуги:

 1. Обробка парогенератором для знищення вогнища інфекції. При грамотному впливі на поверхні і повітряний простір присікається життєдіяльність таких небезпечних захворювань, як холера, туберкульоз, дизентерія та ін.
 2. Професійна дезінфекція за допомогою бактерицидного опромінювача. Обробка дозволяє не тільки усунути мікроби, але позбутися від продуктів їх розмноження, що викликають токсичну дію на людей.
 3. Метод холодного туману. Обробка безпечна для тварин і людей, проста і дуже ефективна. Метод заснований на розпиленні дезінфікуючої рідини за допомогою спеціального запатентованого генератора. Повітря зі зваженими елементами дезинфектора у вигляді туману створює хмару, рівномірно розподіляється по всій оброблюваної площі, проникаюче в важкодоступні місця і щілини. Найдрібніші частинки надають дію на великій площі. Виходить економічно за часом і коштами.
 • Озонування приміщення. Процедура ефективна для усунення запахів, а також знищення вірусів, бактерій і грибків, які є причиною появи поганих ароматів.
 • Генеральне прибирання. Передбачає цілковитий спектр завдань, в які входить миття вікон, рам, очищення всіх поверхонь від бруду і пилу, протирання дверних прорізів і підвіконь, прибирання кухонної зони і дезінфекція санвузла та прилеглій області, мийка в інших санітарних кімнатах, при необхідності хімчистка диванів, м’якою меблів і килимів, очищення текстильних поверхонь, штор.
 • Щоденне прибирання. Включає в себе протирання пилу, миття підлог і обробка поверхонь при необхідності.
 • Хімічна дезінфекція. Один з найбільш затребуваних методів обробки. Полягає впливі на вогнище інфекції сильнодіючими хімічними препаратами.
 • Як відбувається процедура оформлення

  Після вашого звернення наші консультанти задають відповідні питання і пропонують в залежності від ситуації свої методи впливу, потім записують вас на обумовлену дату і час. У призначений термін на будинок або офіс виїжджає бригада клинеров і займається прибиранням і дезінфекцією приміщення. Всі нюанси можна уточнити у наших менеджерів по телефону або в формі на сайті.

  Сервісне обслуговування нашою фірмою – гарантія успіху

  Якість послуг нашої компанії завжди на вищому рівні. Ми піклуємося про правильне виконання всіх процедур, регулюємо всі етапи і вносимо корективи. Всі клієнти, які зверталися до нас раніше, залишають позитивні відгуки і рекомендують нас своїм знайомим. До нас звертатися вигідно. У нас прийнятні ціни для України. У обробку входять додаткові послуги, які в інших організаціях оплачуються як нова послуга. Клінери не тільки виконують свої завдання за профілем, а й пояснюють клієнту, як в подальшому проводити прибирання з метою профілактики. Для дезінфекції використовуються перевірені засоби і технології. Наш клінінг допомагає боротися з новою коронавирусной інфекцією і попереджати зараження. Дезінфекція житла – важлива міра захисту від небезпечних вірусів і мікробів і нехтувати їй не варто. Викликайте нашу бригаду вже сьогодні, щоб відчувати себе впевнено завтра!

  Поширені запитання

  Коли потрібно робити генеральне прибирання?

  Генеральне прибирання необхідно проводити регулярно, не рідше двох разів на рік (рекомендується навесні і восени). Найчастіше варто проводити генеральне прибирання в квартирах з маленькими дітьми або якщо в будинку є домашні тварини. У таких випадках варто проводити ген. прибирання не рідше ніж раз на місяць. Якщо у вашій квартирі не було генерального прибирання протягом останніх 3 місяців – саме час її замовити в CleanMasters.

  Які роботи включає в себе послуга генеральне прибирання?

  При виконанні генерального прибирання забруднення видаляються на всіх горизонтальних і вертикальних поверхнях від підлоги до стелі, в важкодоступних місцях – за меблями, радіаторними гратами, всередині шафок. Усуваються плями: від жиру, засохлих рідин, вапняний наліт на Кафіл і сантехніці, іржа, водний камінь. Проводиться дезінфекція поверхонь.

  Миття вікон входить в прибирання?

  Миття вікон в базовий пакет генерального прибирання не входить, але її можна замовити додатково. Можна замовити і інші додаткові послуги: мийку жалюзі і грат, хімчистка килимів або м’яких меблів

  Що клінер привезе з собою і що підготувати?

  У клінера з собою весь необхідний інвентар для якісної підтримуючого прибирання: губки і серветки, миючі засоби і телескопічна штанга. Ви можете підготувати пилосос, щоб зробити ваше прибирання більш ретельної. Якщо у вас його немає, не переживайте – ми можемо захопити свій, додайте в меню додаткових послуг “у мене немає пилососа”.

  Як розрахувати вартість послуги?

  Ціна розраховується індивідуально, виходячи із загальної площі приміщення, ступеня забруднення квартири, офісу або приватного будинку, а також замовлених додаткових послуг. Якщо квартира сильно забруднена на її прибирання буде потрібно більше часу, відповідно, і вартість буде вище. Щоб уточнити вартість генерального прибирання заповніть форму на сайті або зателефонуйте за номером: +38 063 044 10 10

  Чи надаються гарантії якості?

  Так, ми гарантуємо, що послуги з прибирання будуть виконані якісно. Якщо протягом доби з моменту проведення збирання вами будуть виявлені дрібні недоліки, співробітники приїдуть і усунуть їх безкоштовно! Генеральне прибирання в Києві приносить радість нашим клієнтам.

  Компанія надає послуги за межами Києва?

  Так, ми з радістю здійснимо прибирання в Києві та Київській області: Білогородка, Бровари, Буча, Вишгород, Вишневе, Гатне, Гнідин, Гостомель, Зазим’я, Ірпінь, Коцюбинське, Крюковщина, Лісники, Новие Петрівці, Новосілки, Петропавлівська Борщагівка, Рожни, Святопетровское , Северинівка, Софіївська Борщагівка, Щасливе, Ходосівка, Хотів, Хотянівка, Чабани, Чайки, Шевченкове, Юрівка.

  Інші наші послуги

  Scroll to Top

  Приложение уже скоро

  blank
  blank