Дезенфекція квартири та інших приміщень в Києві і області

Дезiнфекцiя

Замовити дезінфекцію в Києві

Команда Clean Masters підготувалася, ми зможемо забезпечити для вас дезінфекцію офісів, торгових приміщень, шоурумів, салонів та інших місць скупчення людей, а головне – ваших квартир і будинків.

Ціни на дезінфекцію

Умови

Цiни

Окрема кімната

вiд 28 грн/м2

1-к. кв-ра (до 40 м2)

вiд 26 грн/м2

2-к. кв-ра (до 60 м2)

вiд 24 грн/м2

3-к. кв-ра (до 60 м2)

вiд 22 грн/м2

до 150 м2

20 грн/м2 (але не менше 400 грн)

151-350 м2
18 грн/м2

вiд 350 м2

за домовленістю

Види дезінфекцій

Надійна клінінгова компанія зробить всю прибирання за вас, а Ви приділіть час більш важливим речам!

Поширені запитання

Коли потрібно робити генеральне прибирання?

Генеральне прибирання необхідно проводити регулярно, не рідше двох разів на рік (рекомендується навесні і восени). Найчастіше варто проводити генеральне прибирання в квартирах з маленькими дітьми або якщо в будинку є домашні тварини. У таких випадках варто проводити ген. прибирання не рідше ніж раз на місяць. Якщо у вашій квартирі не було генерального прибирання протягом останніх 3 місяців – саме час її замовити в CleanMasters.

Які роботи включає в себе послуга генеральне прибирання?

При виконанні генерального прибирання забруднення видаляються на всіх горизонтальних і вертикальних поверхнях від підлоги до стелі, в важкодоступних місцях – за меблями, радіаторними гратами, всередині шафок. Усуваються плями: від жиру, засохлих рідин, вапняний наліт на Кафіл і сантехніці, іржа, водний камінь. Проводиться дезінфекція поверхонь.

Миття вікон входить в прибирання?

Миття вікон в базовий пакет генерального прибирання не входить, але її можна замовити додатково. Можна замовити і інші додаткові послуги: мийку жалюзі і грат, хімчистка килимів або м’яких меблів

Що клінер привезе з собою і що підготувати?

У клінера з собою весь необхідний інвентар для якісної підтримуючого прибирання: губки і серветки, миючі засоби і телескопічна штанга. Ви можете підготувати пилосос, щоб зробити ваше прибирання більш ретельної. Якщо у вас його немає, не переживайте – ми можемо захопити свій, додайте в меню додаткових послуг “у мене немає пилососа”.

Як розрахувати вартість послуги?

Ціна розраховується індивідуально, виходячи із загальної площі приміщення, ступеня забруднення квартири, офісу або приватного будинку, а також замовлених додаткових послуг. Якщо квартира сильно забруднена на її прибирання буде потрібно більше часу, відповідно, і вартість буде вище. Щоб уточнити вартість генерального прибирання заповніть форму на сайті або зателефонуйте за номером: +38 063 765 20 76

Чи надаються гарантії якості?

Так, ми гарантуємо, що послуги з прибирання будуть виконані якісно. Якщо протягом доби з моменту проведення збирання вами будуть виявлені дрібні недоліки, співробітники приїдуть і усунуть їх безкоштовно! Генеральне прибирання в Києві приносить радість нашим клієнтам.

Компанія надає послуги за межами Києва?

Так, ми з радістю здійснимо прибирання в Києві та Київській області: Білогородка, Бровари, Буча, Вишгород, Вишневе, Гатне, Гнідин, Гостомель, Зазим’я, Ірпінь, Коцюбинське, Крюковщина, Лісники, Новие Петрівці, Новосілки, Петропавлівська Борщагівка, Рожни, Святопетровское , Северинівка, Софіївська Борщагівка, Щасливе, Ходосівка, Хотів, Хотянівка, Чабани, Чайки, Шевченкове, Юрівка.

Як ми робимо дезінфекцію

Дезінфекція – знищення всіх патогенних бактерій, які становлять небезпеку для здоров’я, а також можливого запаху який з’являється через їх розмноження і поширення.

Дезінфекція проводиться в разі:

  • в квартирі після тривалої хвороби людини;
  • для ліквідації наслідків пожежі;
  • після покупки житла на вторинному ринку;
  • після зміни орендарів перед новою його здачею в оренду;
  • необхідність усунення цвілі;
  • смерті людей і тварин;
  • необхідність усунення неприємних запахів.

Наші фахівці проводять такі види дезінфекції:

  • Профілактичну. Здійснюється регулярно, незалежно від епідемічної ситуації, для запобігання виникненню та поширенню інфекції.
  • Поточна – спрямована на мінімізацію поширення патогенних мікроорганізмів з уже існуючого вогнища хвороби.
  • Заключна – проводиться після вилучення джерела захворювання і спрямована на цілковиту обробку дезінфіціруемого приміщення.

З усіх методів проведення дезінфекції – механічного, біологічного, фізичного, хімічного, найефективнішим, звичайно, є останній. Сучасні дезінфікуючі засоби максимально безпечні для здоров’я людини і навколишнього середовища, але в той же час мають великий перелік анти- вірусного, бактеріального, мікробного впливу.

Інші наші послуги

Scroll to Top