Озонування (очищення повітря) приміщень у Києві та області

Очищення повітря в приміщенні

Що таке озонування

Озон – це особливе поєднання, газ, який досягає навіть самих важкодоступних куточків, дозволяючи обробляти максимальну поверхню в будь-якому приміщенні.

Вартість послуг по озонуванню: Ціна озонування квартири: до 50 кв.м або офісапомещенія без глухих перегородок до 100 кв.м – 1 800 грн. за обробку одним пристроєм.

У разі, якщо у вас квартира або будинок з площею більше 50 кв.м або офісапомещенія без глухих перегородок більше 100 кв.м – рекомендуємо проводити процедуру озонування не менше ніж 2-ма пристроями озонаторами.

Ціна озонування з використанням додаткових пристроїв +1 000 грн. за кожне наступне визначення.

Озонування повітря в приміщеннях

Озонування повітря в приміщенні є екологічну обробку повітря. За допомогою спеціального приладу – озонатора, створюється концентрована озоном среда, перетворенням кисню в газ озон. За допомогою даного екологічного підходу створюється стерильна среда, без застосування хімікатів.

Озонування в квартирі є безпечним способом боротися з різними видами комах або інфекцій, адже озон – це відмінний окислювач, який через годину після проведення обробки повністю нейтралізується.

Багато хто думає, що провітрюванням можна вирішити проблеми скупчення шкідливих речовин, патогенних мікробів або неприємних запахів. Але, це далеко не так. Процес провітрювання не завжди може проводиться тривалий час, а при припиненні доступу свіжого повітря концентрація шкідливих речовин або запахів знову підвищується. При озонуванні, молекули озону об’єднуються з шкідливими частками і в процесі розпаду вони повністю знищуються.

Для чого потрібно озонування повітря

Замовити озонування приміщень необхідно в наступних ситуаціях:

 • При необхідності позбутися від стійких неприємних запахів – озон повністю видаляє їх, а не просто замаскує на деякий час. За допомогою високої окислювальної здатності речовини можна видалити неприємний запах хімічного характеру, поту, тютюнового диму або гарі;
 • При необхідності позбутися від пилу в важкодоступних місцях або повністю знищити пилових кліщів. Це відмінний спосіб для людей, які страждають алергією, Повітря в квартирі очищається від пилового алергену без застосування шкідливих хімічних речовин; / li & gt;
 • Якщо необхідно очистити повітря при високій концентрації токсичних речовин. Озонування нейтралізує високотоксичну ртуть і очищає повітря від її парів;
 • Якщо вашу квартиру атакували різні комахи, то кращим рішенням буде замовити послуги професійного клінера. Озонування – це найкращий спосіб боротьби з комахами – паразитами на будь-якій стадії їх розвитку або пліснявими грибами, а також, їх спорами;
 • Якщо вам необхідно провести мийку повітря і позбутися від скупчення патогенних мікроорганізмів при хвороби одного з членів сім’ї. Озон здатний вбивати до 99% вірусів.

Вартість озонування, а також повного спектру послуг компанії, знаходиться на доступному рівні і є оптимальним варіантом по співвідношенню «ціна – якість послуг, що надаються».

Як виконується послуга озонування

Перед проведенням озонування потрібно:

 • вологе прибирання приміщення;
 • прибрати з оброблюваного приміщення все живе і кімнатні квіти.

Кваліфіковані фахівці компанії розрахують за формулою, виходячи від обсягу приміщення, необхідну дозу озону. Також, одним з основних етапів підготовки є ретельна герметизація кімнати. Це необхідно для уникнення витоків озону в приміщення, де він може принести шкоду, і для досягнення його правильній концентрації в оброблюваної зоні.

Встановлений генератор втягує забруднене повітря і пропускає його через електричний заряд. Виділяється кисень перетворюється на озон і поширюється в приміщенні за допомогою потужного вентилятора. Він проникає в будь-який важкодоступне місце, з’єднується з частинками неприємних запахів, мікробів або бактерій, і при розпаді знищує їх.

Після завершення процесу озонування, приміщення необхідно провітрювати протягом 30 хвилин. Якщо провітрювати не рекомендується, очікуйте 3часа, поки відбувається розпад молекул озону до кисню.

Озонування, яке проводиться з дотриманням всіх правил безпеки, абсолютно не вредно для здоров’я і для навколишнього середовища. Тим не менш, більш безпечним варіантом буде провести озонування в Києві, за допомогою спеціалізованої компанії. Дана обробка повинна проходити з дотриманням певних параметрів, застосуванням захисту (спеціальні костюми, лицьові маски з вугільними фільтрами) і застосуванням досить дорогого обладнання.

Проведення озонування кваліфікованими фахівцями має наступний ряд переваг:

 • & nbsp; Помилки в процесі підготовки приміщення повністю виключаються;
 • Дотримання правил техніки безпеки забезпечується професіоналом своєї справи;
 • Досягається максимальний ефект від проведеного процесу;
 • Виключені помилки в програмуванні таймера;
 • Немає необхідності в придбанні і доставці дорогого устаткування, всім займається професійна команда, що надає повний спектр послуг.

Професійна робота фахівцями компанії займе мінімум часу, але забезпечить клієнтів гарантією якісного результату виконаних робіт.

На озонування приміщень ціна послуги розраховується індивідуально для кожного клієнта, з урахуванням обсягу і площі оброблюваної приміщення, причини проведення даної обробки.

Поширені запитання

Коли потрібно робити генеральне прибирання?

Генеральне прибирання необхідно проводити регулярно, не рідше двох разів на рік (рекомендується навесні і восени). Найчастіше варто проводити генеральне прибирання в квартирах з маленькими дітьми або якщо в будинку є домашні тварини. У таких випадках варто проводити ген. прибирання не рідше ніж раз на місяць. Якщо у вашій квартирі не було генерального прибирання протягом останніх 3 місяців – саме час її замовити в CleanMasters.

Які роботи включає в себе послуга генеральне прибирання?

При виконанні генерального прибирання забруднення видаляються на всіх горизонтальних і вертикальних поверхнях від підлоги до стелі, в важкодоступних місцях – за меблями, радіаторними гратами, всередині шафок. Усуваються плями: від жиру, засохлих рідин, вапняний наліт на Кафіл і сантехніці, іржа, водний камінь. Проводиться дезінфекція поверхонь.

Миття вікон входить в прибирання?

Миття вікон в базовий пакет генерального прибирання не входить, але її можна замовити додатково. Можна замовити і інші додаткові послуги: мийку жалюзі і грат, хімчистка килимів або м’яких меблів.

Що клінер привезе з собою і що підготувати?

У клінера з собою весь необхідний інвентар для якісної підтримуючого прибирання: губки і серветки, миючі засоби і телескопічна штанга. Ви можете підготувати пилосос, щоб зробити ваше прибирання більш ретельної. Якщо у вас його немає, не переживайте – ми можемо захопити свій, додайте в меню додаткових послуг “у мене немає пилососа”.

Як розрахувати вартість послуги?

Ціна розраховується індивідуально, виходячи із загальної площі приміщення, ступеня забруднення квартири, офісу або приватного будинку, а також замовлених додаткових послуг. Якщо квартира сильно забруднена на її прибирання буде потрібно більше часу, відповідно, і вартість буде вище. Щоб уточнити вартість генерального прибирання заповніть форму на сайті або зателефонуйте за номером: +38 063 044 10 10

Чи надаються гарантії якості?

Так, ми гарантуємо, що послуги з прибирання будуть виконані якісно. Якщо протягом доби з моменту проведення збирання вами будуть виявлені дрібні недоліки, співробітники приїдуть і усунуть їх безкоштовно! Генеральне прибирання в Києві приносить радість нашим клієнтам.

Компанія надає послуги за межами Києва?

Так, ми з радістю здійснимо прибирання в Києві та Київській області: Білогородка, Бровари, Буча, Вишгород, Вишневе, Гатне, Гнідин, Гостомель, Зазим’я, Ірпінь, Коцюбинське, Крюковщина, Лісники, Новие Петрівці, Новосілки, Петропавлівська Борщагівка, Рожни, Святопетровское , Северинівка, Софіївська Борщагівка, Щасливе, Ходосівка, Хотів, Хотянівка, Чабани, Чайки, Шевченкове, Юрівка

Інші наші послуги

Scroll to Top

Приложение уже скоро

blank
blank