Пробіотичне прибирання

Пробіотичне прибирання

Пробіотичне прибирання

CleanMasters це команда професійних клинеров. Досвід більше 4 років. Надамо допомогу в збиранні будь-якої складності, миття вікон, хімчистці меблів, килимів та килимових покриттів і інші види клінінгових робіт. Відповідальні, пунктуальні, енергійні люди. Роботу робимо дуже якісно і швидко.

Поширені запитання

Коли потрібно робити генеральне прибирання?

Генеральне прибирання необхідно проводити регулярно, не рідше двох разів на рік (рекомендується навесні і восени). Найчастіше варто проводити генеральне прибирання в квартирах з маленькими дітьми або якщо в будинку є домашні тварини. У таких випадках варто проводити ген. прибирання не рідше ніж раз на місяць. Якщо у вашій квартирі не було генерального прибирання протягом останніх 3 місяців – саме час її замовити в CleanMasters.

Які роботи включає в себе послуга генеральне прибирання?

При виконанні генерального прибирання забруднення видаляються на всіх горизонтальних і вертикальних поверхнях від підлоги до стелі, в важкодоступних місцях – за меблями, радіаторними гратами, всередині шафок. Усуваються плями: від жиру, засохлих рідин, вапняний наліт на Кафіл і сантехніці, іржа, водний камінь. Проводиться дезінфекція поверхонь.

Миття вікон входить в прибирання?

Миття вікон в базовий пакет генерального прибирання не входить, але її можна замовити додатково. Можна замовити і інші додаткові послуги: мийку жалюзі і грат, хімчистка килимів або м’яких меблів.

Що клинер привезе з собою і що підготувати?

У клінера з собою весь необхідний інвентар для якісної підтримуючого прибирання: губки і серветки, миючі засоби і телескопічна штанга. Ви можете підготувати пилосос, щоб зробити ваше прибирання більш ретельної. Якщо у вас його немає, не переживайте – ми можемо захопити свій, додайте в меню додаткових послуг “у мене немає пилососа”.

Як розрахувати вартість послуги?

Ціна розраховується індивідуально, виходячи із загальної площі приміщення, ступеня забруднення квартири, офісу або приватного будинку, а також замовлених додаткових послуг. Якщо квартира сильно забруднена на її прибирання буде потрібно більше часу, відповідно, і вартість буде вище. Щоб уточнити вартість генерального прибирання заповніть форму на сайті або зателефонуйте за номером: +38 063 765 20 76

Чи надаються гарантії якості?

Так, ми гарантуємо, що послуги з прибирання будуть виконані якісно. Якщо протягом доби з моменту проведення збирання вами будуть виявлені дрібні недоліки, співробітники приїдуть і усунуть їх безкоштовно! Генеральне прибирання в Києві приносить радість нашим клієнтам.

Компанія надає послуги за межами Києва?

Так, ми з радістю здійснимо прибирання в Києві та Київській області: Білогородка, Бровари, Буча, Вишгород, Вишневе, Гатне, Гнідин, Гостомель, Зазим’я, Ірпінь, Коцюбинське, Крюковщина, Лісники, Новие Петрівці, Новосілки, Петропавлівська Борщагівка, Рожни, Святопетровское , Северинівка, Софіївська Борщагівка, Щасливе, Ходосівка, Хотів, Хотянівка, Чабани, Чайки, Шевченкове, Юрівка.

Що таке пробіотична прибирання

Пробіотичне прибирання здійснюється за допомогою миючих прибутків. Спочатку вони були розроблені для використання в харчовій промисловості, потім в установах медичної та дитячої спеціалізації. А потім отримали широку популярність у всіх сферах.

На відміну від агресивних дезінфікуючих засобів, вони не вбивають патогенні бактерії, а складають їм конкуренцію в боротьбі за територію, воду і їжу. При таких умовах шкідливі мікроорганізми припиняють розмножуватися, їх кількість різко зменшується. Прибуток, же навпаки разростаться в великі колонії і інтенсивно разщепляют органічні забруднення. Таким чином проводиться глибоке очищення поверхонь від токсинів і неприємних запахів. Її можна порівняти з очищенням в природі, де немає ніяких спеціальних засобів, а тільки взаємодія хороших і поганих бактерій.

Як працюють миючі пробіотики і яке їх відміну від традиційних хімічних аналогів, від яких страждає імунна система людини? При традиційного прибирання з водою, ганчіркою і миючим засобом, ми змиваємо бруд тільки з поверхні. Якщо ми застосовуємо дезинфікуючі речовини, то вони працюють аналогічно – тільки на поверхні. Ці кошти не можуть потрапити в мікропори, в результаті високого поверхневого натягу води.

Щоб зрозуміти, як це виглядає, уявіть собі, що кімнату Вам потрібно вимити краплями, розміром з тенісний м’ячик. Ті поверхні, яких він торкнеться, будуть чистими, а решта навіть не зможуть намокнути. Всі кути і виїмки при такій мийці залишаться забрудненими. У них залишаться бактерії, які будуть далі розмножуватися.

 • МИЮЧІ ПРОБІОТИКИ вирішують такі завдання:
  Глибоке очищення поверхні;
  Зменшення кількості патогенних бактерій на поверхні
  Знищення неприємного запаху
  Зниження витрат на очистку
  Миючі пробіотики мають ряд значних переваг в порівнянні зі звичайними миючими засобами:
 • Вони повністю натуральні, не мають в своєму складі фосфатів і легко прибираються простою водою;
  Прекрасно справляються з будь-якими забрудненнями – в’ївся жиром, грибками, цвіллю, пиловими кліщами;
  Не викликають алергічних реакцій; Позбавляють від неприємних запахів;
  «Працюють» ще довго після закінчення збирання;

Засоби бельгійської компанії Christal, які ми використовуємо у своїй роботі, мають міжнародні сертифікати безпеки. Незважаючи на те, що вони не містять хімічних речовин, є високоефективними очисниками. Пробіотична прибирання відмінно підійде для будинків, де;

 • готуються до народження дитини, або вже є діти;

 • проживають люди похилого віку;

 • є тварини;

 • живуть люди, схильні до алергічних реакцій

 • мешканці хворіли вірусною інфекцією;

 • живуть люди, які піклуються про своє здоров’я і навколишнє середовище.

Всі ці переваги обумовлює їх досить високу вартість, а відповідно, і ціну пробіотичної прибирання. Але остаточну цифру озвучить менеджер на безкоштовному попередньому перегляді.

Інші наші послуги

Scroll to Top

Приложение уже скоро

blank
blank