Дезінфекція офісу в Києві і області | Клінінгова компанія Clean Masters

Замовити дезінфекцію офісу

Під час, коли світ охоплений пандемією, одним з ефективних способом запобігання поширенню багатьох захворювань є дезінфекція. Для здоров’я співробітників важливо проводити професійну дезінфекцію офісу на регулярній основі. Наша фірма пропонує повний спектр клінінгових послуг, в тому числі і генеральне прибирання з дезінфекцією житла і офісних приміщень.

Як ми працюємо

Підписуємо договір, можна оплатити готівкою, на рахунок, а також рахунок з ПДВ

Ми працюємо за договором і можливістю оплати з ПДВ (ФОП 2 група або ТОВ на загальній системі оподаткування з ПДВ)

Називаємо фіксовану ціну

Перед початком надання послуг наш менеджер проведе огляд і складе калькуляцію для вас безкоштовно

Тестове прибирання офісу

Ми з радістю проведемо тестове прибирання безкоштовно для того щоб ви оцінили якість нашої роботи (Вартість першої прибирання буде врахована в першому рахунку за ціною 0,01 грн.)

Як дізнатися вартість прибирання

Попередню вартість може озвучити наш менеджер в телефонному режимі. Для формування остаточної вартості послуг наш менеджер приїде до вас для оцінки офісу, необхідного інвентарю та кількості клинеров. Після ми надамо вам калькуляцію з урахуванням всіх побажань.

Вид прибирання

Вартість

Ресторанів

від 150 грн

Фітнес клубів

від 150 грн

Торгових приміщень

від 150 грн

Виробничих приміщень

від 150 грн

Складських приміщень

від 150 грн

Ви можете замовити генеральну або регулярне прибирання перерахованих вище об’єктів за доступними цінами. Остаточну вартість визначить менеджер під час попереднього перегляду. Ця послуга є безкоштовною і ні до чого не зобов’язує.

Як зробити замовлення

1

Залишити заявку на сайті або по телефону

2

Домовиться про виїзд менеджера для перегляду

3

Отримати договір і калькуляцію вартості послуг

Види прибирання в офісах

Надійна клінінгова компанія зробить всю прибирання за вас, а Ви приділіть час вашого бізнесу!

Генеральна

На прибирання приїде команда клинеров з професійною технікою під керівництвом менеджера. Підходить, якщо був ремонт, переїзд або веселий корпоратив

Підтримуюча

Збирання здійснить досвідчений клинер або команда згідно заздалегідь узгодженого чек листа. Підходить, для підтримки чистоти в офісі.

Дезінфекція холодним туманом

Обробку проведе клинер зі спец. обладнанням. Підходить якщо хтось із співробітників захворів в офісі, а також для профілактики.

Від чого залежить ціна дезінфекції офісу

Прибирання не буде повною без проведення дезінфекції поверхонь. Проста сухе прибирання, і навіть волога мийка, можуть знищити забруднення, прибрати пил і павутину, тобто привести приміщення в стан зовнішньої чистоти. Але зовнішня чистота не означає повного знезараження. На всіх типах поверхонь зберігаються хвороботворні бактерії, віруси і мікроби, при контакті з якими існує ймовірність заразитися. Тільки дезінфекція дозволяє знезаразити приміщення. Генеральне прибирання з дезінфекцією необхідна в будинках, де є маленькі діти і люди похилого віку. Також важливо проводити знезаражування в будинках, де є домашні вихованці. Офісні приміщення, магазини, будь-які приміщення, яке використовується для комерційних цілей і де регулярно перебуває велика кількість людей, необхідно піддавати дезінфекції. Таким чином, запобігає поширенню хвороб і співробітники будуть працювати, без ризику захворіти і відправитися на лікарняний. Обов’язок кожного керівника проявити турботу про здоров’я свого колективу і замовити дезінфекцію офісу у клинеров. Багато компаній, намагаючись заощадити, наділяють обов’язками по знезараженню на штатних прибиральниць. Якщо якість прибирання в цьому випадку можна проконтролювати при візуальному огляді, то результат знезараження проконтролювати не можна. Люди, які не мають певних знань і які не пройшли професійну підготовку, не можуть забезпечити необхідний результат. До того ж, клінінговий сервіс передбачає використання спеціальних препаратів, інвентарю та обладнання. Тому, якщо є необхідність в 100% знезараженні приміщення, краще звернутися до професійних клінерам. Наш сервіс забезпечить якісне прибирання і дезінфекцію офісу і квартири. У найкоротші терміни після оформлення замовлення клінери виїдуть на будинок або офіс клієнта і без зволікання виконають свою роботу. При першому замовленні клієнтів цікавить ціна дезінфекції квартир службових або торгових приміщень. На кінцеву вартість впливає ряд факторів, серед яких:
 1. Ступінь забруднення приміщення.
 2. Складність збирання.
 3. Загальна площа приміщення.
 4. Розцінки на послуги, які вибрав замовник.
Варто звернути увагу, що вартість сервісу нашої компанії відрізняється демократичністю і ціни на порядок нижче, ніж у конкурентів.

Що входить в послугу дезінфекції офісу

Генеральне прибирання приміщення з дезінфекцією спочатку передбачає:
 • Очищення стелі від забруднень.
 • Миття люстр, світильників.
 • Прибираються всередині і зовні шафи і тумбочки.
 • Видаленні пилу і бруду зі стін.
 • М’які меблі, стільці, столи очищаються.
 • Миття сантехніки, чистка дверей, розеток і вимикачів.
 • Миття підлоги і плінтусів.
Читка проводиться з використання спеціального дезинфікуючого засобу, а для 100% гарантії знезараження проводиться знезараження з використанням методу туману, який дозволяє провести в короткі терміни дезінфекцію великих за площею приміщень з важкодоступними місцями. Окремо проводиться знезараження повітря.

Що таке “поверхні”

Під поверхнями в приміщеннях мається на увазі меблі та інші предмети інтер’єру, всередині і поза кабінетами, туалетних кімнат і кухні: столи, стільці, шафи, полиці, етажерки, стільці, стіни, двері, сходові поручні, підлогу, стелю, оргтехніка. У прибирання та знезараження поверхонь, замовник отримує чисте і стерильне приміщення, де ризик підхопити захворювання дорівнює нулю, навіть якщо раніше в офісі раніше перебував хворий чоловік.

Дезінфекція офісу в Києві: надійний захист від COVID 19

Найважливішим аргументом для проведення дезінфекції є її ефективність в боротьбі з поширенням коронавирусной інфекції. COVID-19 зберігає свою життєздатність на різних поверхнях. Як показали результати досліджень, вірус Ковід зберігає свою життєздатність:
 • До 24 годин на дерев’яних поверхнях і тканих матеріалах,
 • До двох діб – на скляних і дзеркальних поверхнях,
 • 4-5 днів на поверхнях з металу і пластика.
Збудник короновірусні інфекції не втрачає своєї активності і стійкий до змін значень pH, а також коливань температурного режиму в широкому діапазоні. При цьому негативно на нього впливають нагрівання і стандартним методи дезінфекції. Тобто єдиним надійним знищення вірусу є дезінфекція. При цьому важливо не просто провести обробку поверхонь антисептиком, а поєднувати знезараження з генеральним прибиранням. Так, як суха очищення і миття дозволяє видалити, частково або повністю, забруднення, в тому числі біологічного походження. Забруднення можуть перешкоджати проникненню антисептика до поверхні, і тим самим знижувати результат дезінфекції. Тому важливо перед дезінфікуючими заходами провести якісну генеральне прибирання. Наша компанія надасть послуги з проведення генерального прибирання і дезінфекції житлових будинків, комерційних приміщень, квартир, офісів. Швидко, якісно і Чистий і стерильний офіс, в якому безпечно і приємно працювати, результат, який ми гарантуємо!
Scroll to Top

Приложение уже скоро

blank
blank