Прибирання приміщень після заходів (Івент клінінг)

Обслуговування подій

Під час проведення корпоративної вечірки, весілля або дня народження Ви хочете отримати задоволення, а не головний біль з приводу чистоти і презентабельності місця його проведення? Довірте ці турботи нам!

Як ми працюємо

Підписуємо договір, можна оплатити готівкою, на рахунок, а також рахунок з ПДВ

Ми працюємо за договором і можливістю оплати з ПДВ (ФОП 2 група або ТОВ на загальній системі оподаткування з ПДВ)

Називаємо фіксовану ціну

Перед початком надання послуг наш менеджер проведе огляд і складе калькуляцію для вас безкоштовно

Тестове прибирання офісу

Ми з радістю проведемо тестове прибирання безкоштовно для того щоб ви оцінили якість нашої роботи (Вартість першої прибирання буде врахована в першому рахунку за ціною 0,01 грн.)

Як дізнатися вартість прибирання

Попередню вартість може озвучити наш менеджер в телефонному режимі. Для формування остаточної вартості послуг наш менеджер приїде до вас для оцінки офісу, необхідного інвентарю та кількості клинеров. Після ми надамо вам калькуляцію з урахуванням всіх побажань.

Вид прибирання

Вартість

Ресторанів

від 150 грн

Фітнес клубів

від 150 грн

Торгових приміщень

від 150 грн

Виробничих приміщень

від 150 грн

Складських приміщень

від 150 грн

Ви можете замовити генеральну або регулярне прибирання перерахованих вище об’єктів за доступними цінами. Остаточну вартість визначить менеджер під час попереднього перегляду. Ця послуга є безкоштовною і ні до чого не зобов’язує.

Як зробити замовлення

1

Залишити заявку на сайті або по телефону

2

Домовиться про виїзд менеджера для перегляду

3

Отримати договір і калькуляцію вартості послуг

Види прибирання в офісах

Надійна клінінгова компанія зробить всю прибирання за вас, а Ви приділіть час вашого бізнесу!

Генеральна

На прибирання приїде команда клинеров з професійною технікою під керівництвом менеджера. Підходить, якщо був ремонт, переїзд або веселий корпоратив

Підтримуюча

Збирання здійснить досвідчений клинер або команда згідно заздалегідь узгодженого чек листа. Підходить, для підтримки чистоти в офісі.

Дезінфекція холодним туманом

Обробку проведе клинер зі спец. обладнанням. Підходить якщо хтось із співробітників захворів в офісі, а також для профілактики.

Замовити прибирання після заходів

Важко виведені плями на меблях / паласі / скатертини, розкидане конфетті, забруднені підлоги, брудний посуд – це наслідки будь-якого урочистого заходу. Самостійно впоратися з ними не вийде, особливо, коли святковий настрій не хоче відпускати організаторів торжества. Професійне прибирання після заходів – це найкраще рішення в такій ситуації. Замовити послугу можна в компанії Clean Masters.

Від чого залежить вартість прибирання після заходів?

Ціна клінінг-сервісу залежить від ступеня забрудненості квартири / приватного будинку. Чим більше людей було на торжестві, тим більше часу потрібно витратити на прибирання. Випадково пролиті напої та Втрачена з рук жирна їжа утворюють стійкі плями, боротися з якими потрібно спеціальними засобами. Вони є в нашому арсеналі. Також ціна прибирання після заходів залежить від:
  1. Списку послуг, які вибрав клієнт. Фірма Clean Masters пропонує великий перелік клінінгових робіт – генеральна чистка з доведенням до блиску поверхонь і предметів меблів, миття підлоги в різних кімнатах, збір і вивезення сміття, комплексне наведення порядку, миття посуду та ін.
  2. Площі житла. Чим більше вона, тим більше клинеров потрібно залучити і, тим більше знадобиться коштів очищення.
  3. Складнощі прибирання. Після деяких урочистостей може знадобиться очищення стін, килимових покриттів, вікон і дверей, а також прибирання санвузла і мийка численних скляних поверхонь. Це ускладнює роботу клінерам.
  4. Регулярності звернення. Якщо послуга потрібно часто (практично щодня), то клієнти можуть розраховувати на знижки.
Ми надаємо повний спектр клінінгових послуг. У нас доступні розцінки, професійне обладнання та ефективні засоби для чищення.

Що входить в послугу прибирання після заходів в Києві?

Наші клінери приїжджають додому або на квартиру, оцінюють масштаб роботи, враховують вибрані клієнтом види прибирання і приступають до наведення порядку. Процес починається зі збору сміття і триває сухий очищенням приміщення пилососом. Далі:
  • проводиться вологе прибирання (протираються підлоги, газові труби, радіатори, підвіконня і плінтуси);
  • віддаляється пил, що накопичилася на побутовій техніці, люстрі, меблях і стінах;
  • здійснюється дезінфекція санвузла;
  • видаляються різні нальоти зі скляних, пластикових, дерев’яних, металевих і керамічних поверхонь;
  • миється весь посуд;
  • протираються дзеркала та інші предмети інтер’єру.
Якість сервісу, що надається на вищому рівні. Ціни прийнятні для Києва і області. Оперативність виконання перерахованих робіт і акуратність гарантується. З посудом і з іншими крихкими предметами ми обходимося дбайливо, щоб не пошкодити їх. В процесі надання послуги нами застосовується автоматизоване клінінгові обладнання. Ми прибираємо після будь-яких видів урочистостей. Чи не міняємо озвучену ціну після надання сервісу. Приїжджаємо в будь-який час доби. Хочете замовити прибирання після заходу і уникнути великих витрат? Тоді зателефонуйте в компанію Clean Masters. Ми позбавимо вас від неприємної роботи і збережемо вам святкове настрою, взявши на себе всі клопоти з прибирання.
Scroll to Top

Приложение уже скоро

blank
blank