Прибирання та дезінфекція приміщення після смерті в Києві і області

Прибирання після смерті

Прибирання приміщення після смерті

Після такого неприємного події, що супроводжуються негативним емоційним струсом, неймовірно складно впорається з прибиранням квартири після померлого, власними зусиллями. Розуміючи це, сервіс з професійного прибирання приміщень CFservice пропонує свої послуги по обробці квартири після трупа. Наші фахівці справляються з дезінфекцією приміщень в максимально короткі терміни. Орудуючи великим запасом кваліфікованого досвіду і професійно-етичним підходом до виконання таких завдань – Вас не буде турбувати зобов’язання усунути неприємні наслідки прибирання після смерті, а саме:
  • Трупний запах;
  • Плями крові;
  • Разлаганіе біологічних речовин;
  • Дезінфекція в важкодоступних місцях.

Як позбутися від трупного запаху в будинку

Справа в тому, що прибирання після смерті людини має ряд своїх особливостей, які безпосередньо впливають на технологію і методику такого клінінгу. За рахунок того, що в квартирі після трупа, або будь-якому іншому приміщенні, яке потребує дезінфекції після трупа, – залишаються залишки біологічних речовин, яким властиві природні процеси разлоганія. Ці процеси супроводжуються неприємними запахами, які не так вже й просто усунути без допомоги професіоналів клінінгової компанії. Якщо вчасно не провести прибирання після смерті людини, то крім усунення трупного запаху, Вам також доведеться задурити з видаленням в’їдаються плям, адже чим більше часу проходить, тим складніше їх вивести. З тим, як видалити трупний запах у квартирі і реалізувати обробку квартири після трупа – дуже добре справляються професіонали клінінгового агентства Cleanmasters. Ми пропонуємо найкраще, в даних обставинах, сервісне співвідношення оперативності та якісність. Кваліфіковані клінери миттю виконають Ваше замовлення з санітарного прибирання, оскільки, вони працюють з професійною побутовою хімією і обладнанням, які найкращим чином справляються з забрудненнями після вбивства або після смерті людини. А якщо крім клінінгу після смерті, Вам знадобляться послуги з побутового ремонту, – Cleanmasters виручить і цієї ситуації. Адже вивчаючи простори Інтернету за запитами, подібним: «послуга чоловік на годину» або «дрібний побутовий ремонт – Київ», – пропонуємо Вам, в черговий раз, заощадити час і кошти, адже наша клининговая компанія в Києві надає і сервіс по ремонту квартир під ключ.

Дезінфекція приміщення після смерті

Наші фахівці приїдуть до вас на допомогу в скрутну хвилину. Ми надаємо широкий спектр послуг. Серед них:
  • санітарна обробка приміщення після смерті людини;
  • дезодорація квартири;
Найчастіше в приміщенні, де був хворий або померла людина, зберігається неприємний запах, а часом і джерело інфекції. Наші фахівці допоможуть позбутися від цих явищ. Ми опрацюємо квартиру спеціальними реагентами, які все усунуть і дезінфікують. Допоможуть утилізувати решту речі померлої людини. У разі інтенсивного забруднення, приміщення буде підготовлено під капітальний ремонт: відірвані шпалери, знято підлогове покриття.

Поширені запитання

Коли потрібно робити генеральне прибирання?
Генеральне прибирання необхідно проводити регулярно, не рідше двох разів на рік (рекомендується навесні і восени). Найчастіше варто проводити генеральне прибирання в квартирах з маленькими дітьми або якщо в будинку є домашні тварини. У таких випадках варто проводити ген. прибирання не рідше ніж раз на місяць. Якщо у вашій квартирі не було генерального прибирання протягом останніх 3 місяців – саме час її замовити в CleanMasters.
Які роботи включає в себе послуга генеральне прибирання?
При виконанні генерального прибирання забруднення видаляються на всіх горизонтальних і вертикальних поверхнях від підлоги до стелі, в важкодоступних місцях – за меблями, радіаторними гратами, всередині шафок. Усуваються плями: від жиру, засохлих рідин, вапняний наліт на кафілi і сантехніці, іржа, водний камінь. Проводиться дезінфекція поверхонь.
Миття вікон входить в прибирання?
Миття вікон в базовий пакет генерального прибирання не входить, але її можна замовити додатково. Можна замовити і інші додаткові послуги: мийку жалюзі і грат, хімчистка килимів або м’яких меблів.
Що клінер привезе з собою і що підготувати?
У клінера з собою весь необхідний інвентар для якісної підтримуючого прибирання: губки і серветки, миючі засоби і телескопічна штанга. Ви можете підготувати пилосос, щоб зробити ваше прибирання більш ретельної. Якщо у вас його немає, не переживайте – ми можемо захопити свій, додайте в меню додаткових послуг “у мене немає пилососа”.
Як розрахувати вартість послуги?

Ціна розраховується індивідуально, виходячи із загальної площі приміщення, ступеня забруднення квартири, офісу або приватного будинку, а також замовлених додаткових послуг. Якщо квартира сильно забруднена на її прибирання буде потрібно більше часу, відповідно, і вартість буде вище.
Щоб уточнити вартість генерального прибирання заповніть форму на сайті або зателефонуйте за номером: +38 063 044 10 10

Чи надаються гарантії якості?
Так, ми гарантуємо, що послуги з прибирання будуть виконані якісно. Якщо протягом доби з моменту проведення збирання вами будуть виявлені дрібні недоліки, співробітники приїдуть і усунуть їх безкоштовно! Генеральне прибирання в Києві приносить радість нашим клієнтам.
Компанія надає послуги за межами Києва?
Так, ми з радістю здійснимо прибирання в Києві та Київській області: Білогородка, Бровари, Буча, Вишгород, Вишневе, Гатне, Гнідин, Гостомель, Зазим’я, Ірпінь, Коцюбинське, Крюковщина, Лісники, Новие Петрівці, Новосілки Петропавлівська Борщагівка, Рожни, Святопетровское, Северинівка, Софіївська Борщагівка, Щасливе, Ходосівка, Хотів, Хотянівка, Чабани, Чайки, Шевченкове, Юрівка.

Інші наші послуги

Scroll to Top

Приложение уже скоро

blank
blank