Як видалити плями- поради від Clean Masters

Видалення плям

З плямами і розводами на кріслі або дивані, насправді може впоратися будь-яка господиня. Головне — це знати, як вивести певні плями на м’яких меблів.
А також, яке вибрати підходящий засіб, як захистити оббивку від появи забруднень. Вибір способу очищення плям залежить від їх типу і часу появи.
Найскладніше впоратися із застарілими забрудненнями.

Загальні правила по виведенню плям.


Кожна господиня коли-небудь стикалася з проблемою усунення забруднень на поверхнях м’яких меблів. Іноді буває складно прибрати деякі плями.
Чим вивести їх і повернути первісний привабливий вигляд оббивці, але при цьому не пошкодити матеріал?


Слід враховувати такі нюанси:


– Меблі слід часто пилососити, змінюючи щітку для килимів на іншу, за допомогою якої проводиться очищення тільки оббивки.


– Варто бути акуратним з водою. Коли вологи в тканину потрапить дуже багато, тоді залишаються розводи, тому ганчірки і губки потрібно добре вичавлювати.


– Найкраще використовувати перевірені миючі засоби, які призначені спеціально для меблів, відповідно до кольору її оббивки.


– Перед очищенням плям, потрібно завжди тестувати вбрання засіб для чищення на ділянці, якого не видно.


– Для свіжих і невеликих плям можна скористатися вологими серветками. Вони не залишають розлучень.


– Не слід відкладати прибирання надовго, тому що для усунення застарілих плям доведеться докласти чимало зусиль і часу.


– Сушити меблі після вологого процедури найкраще природним шляхом.


– Навіть якщо на поверхні м’яких меблів не видно забруднень, прибирання все одно необхідна, так як вся грязь накопичується глибоко в волокнах матеріалу.
Регулярні очищаючі процедури дозволять зберегти надовго привабливий і свіжий вигляд оббивки.

Послідовність дій з очищення оббивки від забруднень.

В питанні того, як вивести плями з м’яких меблів, слід дотримуватися такої послідовності:

– Видалити забруднення перед вологим прибиранням за допомогою пилососа. Від вибору насадки багато що залежить: вона повинна бути м’яка, щоб не пошкодити матеріал.

– Видимі плями видаляються за допомогою спеціальних вологих серветок. Вони продаються в супермаркетах або меблевих магазинах. Інший спосіб – ганчірка з мікрофібри, змочена в оцтової кислоти. Перед обробкою найкраще спробувати засіб на малопомітній ділянці тканини.

– Обробити забруднене місце мильним розчином. На губку або шматок матерії води слід додавати трохи, щоб не промочити меблі наскрізь. Почекати, щоб засіб вбралася в волокна.

– Залишити диван або крісло сушитися.

Увага! Не рекомендується користуватися феном або будь-яким іншим способом намагатися прискорити процес сушіння. Можна відкрити балкон і вікна, щоб приміщення провітрювати.

Універсальні засоби для очищення м’яких меблів.

Оптимальним засобом, ніж вивести плями з м’яких меблів, є суміш тепла вода + якісне засіб для миття посуду. Компоненти змішуються і збиваються до отримання пишного пенообразного складу. Наносити його потрібно на оббивку, поки піна не осіла.

Крім того, можна придбати вже готові склади в магазинах, які змішуються з водою і допомагають позбутися від в’їдаються забруднень (наприклад, «Ваніш»). Господині так само розводять щадний пральний порошок для дитячих речей у воді, щоб вийшла м’яка густа піна. Видалити плями з м’яких меблів (якщо вони свіжі, і бруд не проникла глибоко в тканину) можна, користуючись вологою серветкою.

Як позбутися від плям на оббивці.

В питанні того, як вивести масну пляму з м’яких меблів, головне – діяти швидко. Забруднення від помади на маслянистої основі, кава з вершками, масла або шоколаду можна розтирати. Потрібно акуратно видалити залишки речовини паперовим рушником або серветкою. Дуже добре справляється з жировими забрудненнями на оббивці рідина для миття посуду. За допомогою неї можна без праці вивести жирні плями з м’яких меблів від майонезу, м’яса, риби, косметичного крему і мн. ін. На губку наноситься засіб, додається трохи води. Після кожного промачивания поверхні слід просочувати пляму сухою серветкою.

Господарське мило також допомагає справити з неприємними глибокими плямами. Єдиний нюанс – мило слід вибирати без відбілюючого ефекту. Якщо на диван пролилося пиво, то потрібно скористатися оцтом. Кислота (1 ст. Л.) Змішується з літром води. Цим розчином потрібно обробити оббивку меблів за допомогою губки.

Очищення м’яких меблів від розлучень і плям.

Щоб впоратися з проблемою того, як прибрати плями з м’яких меблів від соків або свіжих ягід, потрібно змішати 2/3 ст. спирту або горілки з 1 ложкою оцтової кислоти. Розчин треба нанести нема на пляму, а на губку, і їй протерти забруднену поверхню. Неприємні розлучення від келихів видаляються за допомогою зубної пасти (не кольоровий). Крапля пасти наноситься на пляму, протирається чистим шматком ганчірки. Після висихання оббивки потрібно ще раз протерти проблемне місце серветкою.

Якщо на меблях з’явилися сліди від фломастерів, що нерідко трапляється в будинку, де є діти, не варто панікувати. Господарське мило (його розчин) допоможе впоратися мамі з проблемою. Позбутися від жувальної гумки можна, доклавши лід в целофановому пакеті на проблемну ділянку. Після того, як гумка застигла, її потрібно видалити за допомогою гострого ножа. Залишки плями виводяться кількома краплями метилового спирту. Після процедуру меблі потрібно висушити і обробити м’якою щіткою. Цей спосіб підходить для усунення воскових крапель на оббивці.

Господині на замітку!

Краще накривати крісла та дивани красивими стильними пледами або покривалами. Очищення їх при попаданні на них масла або кави не займає багато часу і зусиль, а меблі буде довго радувати своїм привабливим зовнішнім виглядом.

Scroll to Top

Приложение уже скоро

blank
blank