Звідки береться цвіль у будинку і чим вона небезпечна для здоров'я?

Звідки береться цвіль у будинку і чим вона небезпечна для здоров’я?

Цвіль є майже в кожному будинку, хтось з нею намагається боротися і у нього це виходить, а кому-то це набридає, і він просто ховає її за новими шпалерами або меблями, що вкрай неправильно, так як побутова цвіль викликає ряд неприємних і небезпечних захворювань. Сьогодні ми хочемо вам розповісти звідки взагалі береться цвіль і чому вона небезпечна.

Ідеальними умовами для появи і розвитку цвілі є вогкість. Як правило, її зародження сприяє температура близько 20 ° С в поєднанні з вологістю вище 70%. В інших умовах мікроскопічні спори грибка можуть бути присутніми в повітрі, але шкоди практично не завдають. Розмноження ж активується при попаданні їх у вологе середовище.

До подібного можуть привести такі моменти:

неправильна укладання стін, ізоляції, утеплювача під час будівництва будинку або ремонту;

  • промерзання стіни;
  • погана вентиляція в приміщенні;
  • нерозумне використання зволожувачів;
  • розведення тропічних рослин у великій кількості, що не підходящому для габаритів кімнати;
  • щоденна сушка в великій кількості білизни після прання в кімнаті.

Цвіль здатна виділяти тисячі суперечка, які через повітря можуть потрапити в дихальні шляхи, на слизові носоглотки і на шкіру.

Спори, які виділяє цвіль, є сильним алергеном для організму. Вони можуть викликати риніти, фарингіти, а також симптоми запалення легенів, бронхіти і напади астми.

Під впливом цього грибка падає імунітет людини.

Крім того, цвіль веде до захворювань шкіри – дерматитів і різних запалень.

Ті види, грибка, які з’являються в квартирах, небезпечні, так як продукти їх метаболізму – сильні отрути. Вони можуть привести до отруєння, розвитку раку печінки і легенів, серцево-судинної патології, ураження центральної нервової системи та набряку мозку.

Якщо цвіль проросте всередині організму, вона може прорости всередині організму і спровокувати токсичні некрози тканин – аспергільоз.

Якщо у вас не виходить позбутися від цвілі самостійно, то ми знаємо як правильно це зробити і готові завжди вам допомогти в цій нелегкій боротьбі!

Scroll to Top

Приложение уже скоро

blank
blank